Zamknij
REKLAMA

Sieci handlowe wydłużają godziny otwarcia swoich sklepów. Nawet do godziny 24

19:33, 02.04.2020 | za info marketów dodał RED
Skomentuj
[Foto: media.biedronka.pl/zdjęcie ilustracyne]
REKLAMA

Sieć Biedronka zareagowała na nowe zmiany ogłoszone przez polski rząd w związku z aktualną sytuacją. Od 2 kwietnia sklepy Biedronki wydłużają godziny otwarcia – będą czynne w godz. 6:00 – 24:00. Przed świętami otwarte zostaną na całą dobę. 

Wszystko po to, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych. Dodatkowo w tygodniu przedświątecznym, czyli w dniach 7-10 kwietnia, sklepy Biedronka będą czynne całą dobę.

- Naszym zobowiązaniem wobec polskich klientów jest to, by umożliwić im zakup produktów spożywczych, nawet w tych szczególnych okolicznościach. Jednocześnie jesteśmy świadomi celów i znaczenia nowych regulacji i robimy wszystko co konieczne, by Biedronka była miejscem bezpiecznym dla klientów i pracowników. Dlatego uwzględniając nowe zarządzenia, wydłużamy godziny pracy sklepów, by móc obsłużyć wszystkich klientów, zapewniając jednocześnie większe bezpieczeństwo i komfort - przekazuje Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Biedronka dostosowała się do nowych regulacji w zakresie m.in. godzin dla seniorów oraz zmniejszonych limitów osób w sklepach. Jednocześnie wydłuża godziny pracy sklepów:

  • Od 2 kwietnia sklepy Biedronka w całej Polsce co do zasady będą czynne w godzinach 6:00 – 24:00;
  • Od wtorku, 7 kwietnia do piątku, 10 kwietnia sklepy Biedronka będą czynne przez całą dobę;

W przypadku sklepów, w których ze względów operacyjnych godziny otwarć będą inne, ich klienci zostaną o tym poinformowani. Stosowne informacje będą także dostępne bezpośrednio w placówkach.

Zmiany w Lidlu

"Od 2 kwietnia większość sklepów sieci Lidl Polska jest czynna w godzinach 6.00-24.00, również w niedzielę handlową. Ponadto w ramach dodatkowych udogodnień część sklepów będzie funkcjonować w modelu całodobowym (24 godziny) np. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni czy Poznaniu. Szczegółowe informacje na temat godzin otwarcia pojawią się na stronie Lidl.pl oraz w aplikacji Lidl Plus" – czytamy w komunikacie sieci Lidl.

Godziny otwarcia swoich sklepów wydłuża również sieć Kaufland. Od 3 kwietnia będą one czynne w godzinach 6:00-24:00.

(za info marketów dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

Tyko 2 dni.Tyko 2 dni.

7 1

Po co męczyć pracowników ? To jest jakieś chore. Ale koncerny robią to tylko dla naszego dobra (konsumentów) .😥 21:05, 02.04.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

JulaJula

0 2

Pracownicy nie pracują dłużej tylko w systemie 3 zmianowym, wiele ludzi tak pracuje, po za tym ruch w sklepie jest mniejszy co zwiększa ich komfort pracy. 18:29, 03.04.2020


:(:(

1 0

przydałyby się teraz małe lokalne sklepiki a nie molochy pracujące 24 na dobę:( 22:57, 04.04.2020


KasjerkaKasjerka

11 1

W *%#)!& im się poprzewracało za mało kasy szefostwo napchało w kieszenie.. pracownicy po 12h zapie4dala.. w sklepach im mało a gdzie ochrona dla pracownika pytam się a co my rodzin nie mamy z kim dziecko ma lekcje ma robić skoro rodzice w pracy siedzą i kombinuja żeby dziecko samo w domu nie siedziało !!!#zostanwdomu dla kogo się pytam bo napewno ie dla pracowników sklepów!!!! 21:22, 02.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PerspektywaPerspektywa

2 3

Cała ta szopka z kwarantanną wyjdzie nam gorzej niż gdybyśmy mieli 10x większą epidemię. 23:07, 02.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA