Zamknij
REKLAMA

MultiBox - już w czwartek wielkie otwarcie nowego parku handlowego w Płońsku

18:02, 21.10.2019 | materiał zewnętrzny/promocyjny
Nowy kompleks handlowy - Multibox - jest położony przy ulicy Żołnierzy Wyklętych 12, przy drodze krajowej nr 7, we wschodniej części Płońska [Foto: Inwestora]

Park Handlowy MultiBox zostanie oficjalnie otworzony 24 października, tj. w najbliższy czwartek o godzinie 10.00. Kompleks handlowy jest położony przy ulicy Żołnierzy Wyklętych 12, przy drodze krajowej nr 7, we wschodniej części Płońska. Będzie to największy kompleks handlowy w mieście, zlokalizowany w pobliżu osiedli mieszkaniowych, marketu Kaufland oraz lubianego wśród mieszkańców całego regionu McDonalds.

W centrum handlowym o powierzchni najmu ok. 5.000 mkw. znajdzie się  kompleksowa oferta znanych i popularnych marek modowych: Sinsay, TEDi, Diverse, Pepco oraz Rossmann, Dealz wraz z salonem  oferującym produkty rtv-agd i multimedia – Neonet.

Dla zmotoryzowanych klientów dostępny będzie wygodny i przestronny parking zewnętrzny oferujący 200 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Wielkie Otwarcie w czwartek – start godzina 10.00

MultiBox już dziś zaprasza do skorzystania z atrakcyjnej oferty handlowej centrum i uczestnictwa w zaplanowanych wydarzeniach z okazji otwarcia nowego obiektu w mieście. W najbliższy czwartek (24.10.), klienci będą mogli skorzystać z licznych specjalnych ofert cenowych: promocji oraz zniżek we wszystkich sklepach, a za dokonane zakupy będzie można otrzymać miłe upominki oraz gratisy. W godzinach popołudniowych odbędzie się koncert gwiazdy muzycznej – NORBI’ego.

- W najbliższy czwartek, 24 października zapraszamy całe rodziny, wszystkich mieszkańców Płońska oraz regionu. Na ten dzień sklepy przygotowały bardzo atrakcyjne oferty cenowe – gwarantujemy „cenowy zawrót głowy”. Już od godziny 10 będzie wesoło, będziemy częstować słonymi i słodkimi niespodziankami, na dzieci czeka mnóstwo quizów z nagrodami, natomiast o godzinie 18 zapraszamy na koncert Norbiego – wymienia Agnieszka Staszak z ramienia inwestora. 

Inwestorem i wykonawcą oraz docelowym zarządcą projektu jest Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim. Firma specjalizuje się w realizacji wysokobudżetowych projektów budowlanych, w szczególności handlowych. Wysoko wykwalifikowana kadra zapewnia kompleksową obsługę w tym zakresie. Oprócz realizacji własnych przedsięwzięć, spółka obsługuje wielu inwestorów zarówno polskich, jak i zagranicznych.

MultiBox – idea parku handlowego 

Jednym z celów firmy BUDREM jest budowa i zarządzanie jedną z największych w Polsce sieci parków handlowych - MultiBox. Obiekty handlowe MultiBox powstały w odpowiedzi na aktualne potrzeby klientów w mniejszych miejscowościach, jako sposób na szybkie i wygodne zakupy - są to nowoczesne parki handlowe o powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych, położone w starannie dobranych lokalizacjach, w sąsiedztwie marketów spożywczych (m.in. Kaufland, Lidl), otoczone wygodnymi, przestronnymi parkingami z łatwym dojazdem.

Aktualnie sieć MultiBoxów  w Polsce liczy 9 parków handlowych - w Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Ciechanowie, Dęblinie oraz dwóch w Ostrowie Wlkp. Ponadto trwają przygotowania do otwarcia Multibox-u w Głogowie, na warszawskim Wilanowie oraz do rozpoczęcia budowy inwestycji w Szamotułach, Trzciance oraz Ełku.

Za koncepcję komercyjną i wynajem obiektu odpowiedzialna jest firma Mallson Polska - http://www.mallson.pl.

(ARTYKUŁ PROMOCYJNY)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone