Zamknij
INFORMACJE

Dariusz Konofalski z tytułem Menedżer - Spółdzielca

19:01, 05.07.2019 Aktualizacja: 19:03, 05.07.2019
Skomentuj Dariusz Konofalski, dyrektor Banku Spółdzielczego w Płońsku [Foto: Redakcja/Archiwum] Dariusz Konofalski, dyrektor Banku Spółdzielczego w Płońsku [Foto: Redakcja/Archiwum]

Centralna uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości odbyła się 3 lipca w Warszawie w Hotelu „Gromada”. Jak co roku była ona okazją do rozstrzygnięcia ogólnopolskich konkursów dla liderów ruchu spółdzielczego. W kategorii: Menedżer – Spółdzielca – nagrodzono Dariusza Konofalskiego – Prezesa Zarządu Banku Spółdzielczego w Płońsku.

Nagroda przyznawana jest corocznie najlepszym spółdzielcom, pełniącym kierownicze stanowiska, za sprawne zarządzenie i szczególne osiągnięcia gospodarcze, za wymierny wkład w rozwój i unowocześnianie spółdzielczości oraz w jej promowanie i kształtowanie pozytywnego wizerunku w społeczeństwie. Gratulujemy wyróżnienia! 

(za bs.net.pl dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%