Zamknij
REKLAMA

Forum platformą dialogu społecznego. Płońska Izba Gospodarcza stanie na jego czele

14.54, 12.05.2022 RED Aktualizacja: 15.29, 12.05.2022
Skomentuj Jedno ze spotkań Forum Izb Gospodarczych Województwa Mazowieckiego/rok 2020 [fot.: radomskibiznes.pl]
REKLAMA

19 maja Płońska Izba Gospodarcza przejmuje przewodnictwo w Forum Izb Gospodarczych Województwa Mazowieckiego. - Forum tworzy platformę dialogu społecznego w regionie, jest miejscem dyskusji o gospodarce pomiędzy samymi przedsiębiorcami, a także pomiędzy przedsiębiorcami i szeroko pojętą administracja rządową i samorządową - mówi Agata Radomska, dyrektor Płońskiej Izby Gospodarczej. 

Forum Izb Gospodarczych Województwa Mazowieckiego powstało w 2005 roku i tworzy je 9 Izb Gospodarczych działających na terenie Mazowsza: Płońsk, Legionowo, Ostrów Mazowiecka, Płock, Ciechanów, Radom, Siedlce, Sochaczew i Warszawa. 

- Forum Izb Gospodarczych Województwa Mazowieckiego od początku swojej działalności wpływa na porozumienie pomiędzy przedsiębiorcami zrzeszonymi w organizacjach samorządu gospodarczego, a władzami na szczeblu lokalnym, regionalnym i krajowym

- tłumaczy dyrektor Agata Radomska, członek Zarządu PIG oraz Komisji Rozjemczej Krajowej Izby Gospodarczej.

[ZT]10192[/ZT]

- Forum stanowi płaszczyznę do współpracy na rzecz aktywnego rozwoju województwa. Tradycją jest, że w każdym roku Forum przewodniczy inna Izba spośród organizacji tworzących Forum - dodaje. 

Płońska Izba Gospodarcza 19 maja stanie na czele Forum Izb Gospodarczych Województwa Mazowieckiego. Wydarzenie to odbędzie się w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie.

- Zapraszam wszystkich przedsiębiorców z naszego regionu do kontaktu i przystąpienia do naszej Izby - zachęca Agata Radomska z PIG. 

Oficjalną stroną FIGWM: www.sejmikgospodarczy.org

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

jaja

4 1

Zapraszam, składka członkowska do wpłacenia. 12:36, 22.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%