Zamknij
REKLAMA

Likwidacja punktu kasowego w Urzędzie Skarbowym w Płońsku

15:57, 15.12.2021 | za info US w Płońsku dodał RED
Skomentuj [Fot. Paweł Nagadowski/Archiwum]
REKLAMA

Płońska skarbówka informuje, że 1 stycznia 2022 roku, w związku z wygaśnięciem umowy z firmą Monetia Sp. z o.o., zostanie zlikwidowany punkt kasowy działający w Urzędzie Skarbowym w Płońsku.

Wpłat z tytułu podatków, opłat i niepodatkowych należności budżetowych można dokonać bezgotówkowo za pośrednictwem rachunku bankowego, albo w formie gotówkowej w placówkach bankowych, pocztowych i innych instytucjach płatniczych.

Równocześnie przypominamy, że podatnicy i płatnicy od 1 stycznia 2020 roku posiadają indywidualne mikrorachunki, na które należy dokonywać wpłat m.in. z tytułu podatku PIT, CIT i VAT .

Rozliczając się elektronicznie za pośrednictwem serwisu e - Urząd Skarbowy można również skorzystać z automatycznego przekierowania do swojego  banku i szybkich płatności on - line.

Numery rachunków bankowych do wpłat z tytułu innych podatków, opłat i niepodatkowych należności budżetowych są dostępne na stronie internetowej Urzędu - informuje naczelnik Urzędu Skarbowego w Płońsku - Elżbieta Graczykowska.

(za info US w Płońsku dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Cały Płońsk...Cały Płońsk...

3 0

Kolejna porażka... Ludzie 2 zł będą musieli przelewać przekazem bankowym za który będą musieli zapłacić drugie tyle albo więcej... 09:11, 16.12.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SmutneSmutne

1 0

W Płońsku co rusz, coś się likwiduje. Na pocieszenie zrobiono ślizgawkę. 12:48, 16.12.2021


BuboBubo

2 0

A zauważył ktoś ze w US jest nowa pani naczelnik? 13:42, 16.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%