Zamknij
REKLAMA

Jest dofinansowanie na pomoc dla dzieci w pieczy zastępczej w dobie koronawirusa

16:00, 31.07.2020 | za info starostwa dodał RED
Skomentuj W miniony czwartek w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie wojewoda Konstanty Radziwiłł oraz władze Powiatu Płońskiego (na zdjęciu starosta Elżbieta Wisniewska) podpisały umowę dofinansowania na zadanie w ramach projektu: 'Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie pandemii COVID-19' [Foto: zbiory Starostwa Powiatowego w Płońsku]
REKLAMA

Powiatowe władze 30 lipca podpisały z wojewodą mazowieckim umowę na kwotę w wysokości 251 295 złotych na „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie pandemii COVID-19".

Pieniądze te będą przeznaczone dla rodzin zastępczych z terenu powiatu płońskiego oraz na instytucjonalną pieczę zastępczą, m.in.: na zakup komputerów i oprogramowania, sprzętu audiowizualnego, sprzętu ochrony osobistej i środków dezynfekcyjnych, miejsc kwarantanny dla regionalnych placówek opiekuńczo-terapeutycznych, placówek opiekuńczo-wychowawczych, rodzinnych domów dziecka i rodzin zastępczych.

(za info starostwa dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MartynaMartyna

14 5

Jakiej pandemii? Jaki covid ludzie??? Ocknijmy się w końcu. Premier Norwegii przeprasza za lockdown! „Byłam oszołomiona propagandą!”
https://stowarzyszenierkw.org/polityka/zagranica/premier-norwegii-przeprasza-za-lockdown-bylam-oszolomiona-propaganda/ 20:48, 31.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA