Zamknij
INFORMACJE

Dodaj komentarz

Ewa Długoszewska dyrektorem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Płońsku

RED 08:44, 27.06.2020 Aktualizacja: 08:52, 27.06.2020
Skomentuj Ewa Długoszewska była jedyną kandydatką do objęcia stanowiska szefowej PP-P w Płońsku [Foto: zbiory prywatne] Ewa Długoszewska była jedyną kandydatką do objęcia stanowiska szefowej PP-P w Płońsku [Foto: zbiory prywatne]

Znamy rozstrzygnięcie ogłoszonego przez Starostwo Powiatowe w Płońsku konkursu na stanowisko dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Płońsku. Poradnią zarządzać będzie (dalej), ale już bez skrótu p.o. przed funkcją, płońszczanka Ewa Długoszewska, która - dodajmy - była jedynym kandydatem na tę posadę.   

Ewa Długoszewska od 1 września ubiegłego roku pełniła obowiązki dyrektora miejscowej poradni, powierzone okresowo przez Zarząd Powiatu Płońskiego. Podyktowane było to tym, że z dniem 31 sierpnia 2019 roku odwołany został ze stanowiska dyrektora tej jednostki jej ówczesny dyrektor, Jarosław Chyliński i placówka z dniem 1 września zostałaby bez kierownika.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu plonskwsieci.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%