Zamknij
REKLAMA

Z Wisły wyłowiono zwłoki starszej kobiety

14:39, 26.12.2019 | REDAKCJA
Skomentuj [Foto: Redakcja/Archiwum/Zdjęcie ilustracyjne]
REKLAMA

Policja zgłoszenie o zdarzeniu we wsi Wychódźc w gminie Czerwińsk otrzymała w drugi dzień świąt, około godziny 11. Służby zaalarmował okoliczny mieszkaniec, który w Wiśle, blisko brzegu zauważył ciało. 

Jak podaje płońska policja, mężczyzna wyciągnął je z rzeki. - Na miejsce skierowano służby policyjne i strażaków. Pod nadzorem prokuratora swoje czynności prowadzi grupa dochodzeniowo-śledcza - podawała po godzinie 14 podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. - Wstępnie ustalono, że znalezioną kobietą jest 88-latka z gminy Czerwińsk - dodaje na tę chwilę rzeczniczka prasowa miejscowej komendy policji.    

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA