Zamknij
REKLAMA

Lada dzień otwarcie bazy rodzin Szlachetnej Paczki. Możesz wybrać komu chcesz pomóc

10:41, 14.11.2019 | za info Ewelina Królak/fb
Skomentuj Płońska ekipa zaangażowana w tegoroczną Szlachetną Paczkę [Foto: zbiory prywatne]
REKLAMA

Jak co roku w Płońsku ruszyła kolejna XIX edycja Szlachetnej Paczki. - Naszym głównym celem jest tzw. mądra pomoc, czyli taka, która daje impuls do zmian. Dajemy rodzinom narzędzia do tego, aby były w stanie sami rozwiązywać swoje problemy i stawiać czoła codziennym trudnościom - mówi Ewelina Królak, liderka naszego oddziału SZP.

W tym roku w projekt zaangażowało się 25 wolontariuszy, z Płońska i okolic. Od połowy października odwiedzają oni rodziny, prowadzą rozmowy, aby w ten sposób dotrzeć do najbardziej potrzebujących rodzin.

Już 16 listopada nastąpi otwarcie „ paczkowej” bazy rodzin. - Każdy z nas może wybrać rodzinę, której chce pomóc. Paczkę można przygotować wspólnie z rodziną, przyjaciółmi czy kolegami i koleżankami z pracy. Co roku wiele firm, urzędów i instytucji włącza się do akcji odmieniając tym samym losy rodzin - dodaje Ewelina. 

Wystarczy już w najbliższą sobotę wejść na stronę www.szlachetnapaczka.pl wybrać rodzinę i pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

(za info Ewelina Królak/fb)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

TosiaTosia

8 0

Nie lubię ludzi 12:20, 14.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Biedni żyją cały rokBiedni żyją cały rok

7 0

Nie tylko w Święta. Jeść też muszą cały rok. Jedyną prawdziwą akcję dobroczynną prowadził kiedyś Kożuch. Reszta to szkoda gadać. 19:25, 15.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA