Zamknij
REKLAMA

2018 rekordowym rokiem dla PwS pod względem statystyk :-)

12:54, 01.01.2019 | REDAKCJA
REKLAMA

Pochwalimy się, a co tam. W minionym roku serwis www.plonskwsieci.pl odsłanialiście aż 2 249 206 razy! Taka liczba odwiedzin naszego portalu bardzo nas cieszy i motywuje do dalszej pracy. Dziękujemy!  

Przypomnijmy tylko statystyki za rok 2017. Wówczas to w ciągu 12 miesięcy zanotowaliśmy 1 514 184 odsłony, co już bardzo wiele dla nas znaczyło. Po roku statystyki na Google Analytics pokazały skok o ponad 700 tysięcy, w tym odsłon unikalnych mieliśmy 1 804 509. Kapitalna sprawa wiedzieć, że tak często wchodziliście na ''Płońsk w Sieci", aby znaleźć newsy z Płońska i okolic. 

Niezmiennie Waszym największym zainteresowaniem cieszą się informacje o zdarzeniach kryminalnych oraz sprawy społeczne. Znaczącą liczbę odsłon generowały również wiadomości dotyczące wyborów samorządowych 2018 i późniejszych wydarzeń z nimi związanych. Furorę robi dział ''Płońsk z dawnych lat". 

Dla nas dużym skokiem jakościowym było nawiązanie w minionym roku współpracy z zespołem ''Sieć Portali".  

W tym miejscu po raz kolejny podziękujemy naszym czytelnikom, współpracownikom, dziennikarzom obywatelskim i partnerom biznesowym (dzięki za zaufanie!) - wszyscy tworzymy ten portal, co skutkuje tak dużym zasięgiem, z roku na rok coraz większym. 

Do tego wszystkiego, co każdego dnia dzieje się na naszym serwisie www., należy dodać jeszcze ogromny odbiór informacji na facebook'owym fanpage'u ''Płońsk w Sieci", który jest platformą żywych dyskusji i komentarzy. Dziękujemy za lajki dla PwS (już przekroczyliśmy próg 17 tysięcy, a jeszcze więcej Internautów dodatkowo nasz profil także obserwuje) i wszystkie udostępnienia. 

Tak więc jeszcze raz wszystkiego najlepszego w 2019 roku! Do przodu :-) 

(REDAKCJA)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone