13:44, 28.03.2024
Nagrody finansowe otrzymali wszyscy sportowcy dyscyplin olimpijskich w kategoriach młodzieżowych, którzy w roku 2023 zdobyli medale Mistrzostw Świata, Europy i Polski. Organizatorem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.
19:31, 18.02.2024
Pięć medali - jeden złoty i cztery brązowe wywalczyli najmłodsi zawodnicy MKS BANK BS Płońsk podczas Halowych Mistrzostw Mazowsza U12 i U14, które rozegrano niedzielę w Warszawie.
19:13, 18.02.2024
Podczas odbywających się na warszawskiej AWF Mistrzostw Mazowsza U-14 w Lekkoatletyce nasi zawodnicy zdobyli dwa złote medale.
09:11, 12.02.2024
O sukcesie Jakuba Ptasiewicza z MKS-u Bank BS Płońsk informowaliśmy w mediach społecznościowych zaraz po konkursie skoku w dal Halowych Mistrzostw Polski U18 i U20, które w weekend gościły we Wrocławiu. Skok na odległość 7,24 zapewnił podopiecznemu trenera Piotra Kozery srebrny medal. Zwycięzca, zawodnik z Gdańska, był lepszy od Jakuba tylko o 4 centymetry.
1
08:27, 05.02.2024
W miniony weekend lekkoatleci MKS Bank BS Płońsk wystartowali w Halowych Mityngach w Toruniu i w Warszawie. - Forma naszych zawodników wyraźnie rośnie przed Halowymi Mistrzostwami Polski - ocenia trener Zbigniew Wiśniewski.
18:15, 04.02.2024
Podczas zawodów na warszawskiej AWF kolejne starty zaliczyli zawodnicy płońskiego Gimnazjonu. Padły rekordy życiowe oraz wiele rekordów sezonowych.
15:00, 14.01.2024
Startem w ogólnopolskich zawodach w Toruniu oraz w Warszawie zawodnicy płońskiego Gimnazjonu, podopieczni trenera Roberta Adamskiego, zainaugurowali sezon halowy.
19:12, 06.01.2024
Bardzo dobre rozpoczęcie halowego sezonu lekkoatletycznego przez zawodników MKS BANK BS PŁOŃSK - informuje płoński klub. 6 stycznia zawodnicy MKS-u wystartowali w halowym mityngu lekkoatletycznym w Aleksandrowie Łódzkim.
08:13, 27.11.2023
Srebrny i brązowy medal zdobyli nasi młodzi zawodnicy podczas Halowych Mistrzostw Polski (Lekkoatletyka Dla Każdego) U12 i U14, które rozegrano 25 listopada w Spale.
1
10:51, 24.10.2023
W poniedziałek w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie odbyła się uroczysta Mazowiecka Gala Sportu i wręczenie nagród dla medalistów mistrzostw Polski i ich trenerów za 2022 rok.
10:53, 25.09.2023
Ola Cieszewska, zawodniczka MKS Bank BS Płońsk, obroniła w Słubicach tytuł Mistrzyni Polski U16 w rzucie dyskiem. Gratulujemy!
12:11, 17.09.2023
10 medali - najwięcej w historii płońskiego klubu lekkoatletycznego - zdobyli młodzicy w mistrzostwach Mazowsza, które rozegrano w sobotę w Ciechanowie. Dwa złote krążki wywalczyła Aleksandra Cieszewska w pchnięciu kulą (12.04) i rzucie dyskiem (44.95).
07:48, 04.09.2023
Podczas  II Ogólnopolskiego Finału Lekkoatletycznego ,,Nadzieje Olimpijskie", który rozegrano w Toruniu, Jan uzyskał w skoku wzwyż wysokość 130 cm i w biegu na 300 m czas 46.51, co zapewniło mu złoty medal.
1
11:44, 28.08.2023
W niedzielę w Ciechanowie rozegrano mityng lekkoatletyczny, podczas którego zawodnicy MKS Bank BS Płońsk uzyskali wiele rekordów życiowych. 20 reprezentantów naszego klubu zajęło miejsca na podium.
1
19:01, 20.07.2023
Brązowy medal i 48 punktów do Ogólnopolskiego Systemu Sportu Młodzieżowego wywalczyli zawodnicy MKS BANK BS Płońsk podczas Mistrzostw Polski U20, które rozegrano w ostatnich dniach w Lublinie.