Orlęta postraszyły Żbika. Skuteczny mecz baboszewian [FOTO]

09:24, 02.05.2018 Aktualizacja: 09:28, 02.05.2018
Skomentuj

W Święto Pracy przyszło rozgrywać zaległy mecz B Klasy drużynie Orląt Baboszewo ze Żbikiem II Nasielsk. Nasi piłkarze swoją pracę na boisku wykonali za trzy punkty, pokonując pewnie rywali 6:2. Liczna publiczność zgromadzona na trybunach zmodernizowanego stadionu w Baboszewie aż sześciokrotnie oklaskiwała skuteczne akcje gospodarzy, którzy już do przerwy prowadzili różnicą czterech goli.

Do siatki Żbika w pierwszej połowie trafiali kolejno: Zajączkowski, Bogdański, ponownie Zajączkowski i dwukrotnie Gajewski. Kropkę nad i w drugiej części gry postawił Korycki i Orlęta wygrały z ekipą z Nasielska 6:2. Drużyna Baboszewa awansowała na 6. miejsce w tabeli B Klasy (24 pkt.). Już 5 maja wybierze się na spotkanie z Gryfem Kownaty Żedowy, który jest o jedno piętro wyżej w tabeli rozgrywek. (DRED)

SKŁAD ORLĄT NA MECZ ZE ŻBIKIEM: Marcin Zjadewicz, Cezary Napiórkowski (Paweł Korycki), Łukasz Wiśniewski, Łukasz Oleszkowicz (Rafał Wiśniewski), Adam Senkowski. Paweł Borzykowski (Marek Karwowski), Sebastian Mak, Rafał Tyski (Krystian Obrębski), Patryk Zajączkowski (Rafał Gwiazda), Paweł Bogdański (Mikołaj Obrębski), Kamil Gajewski.