Dzisiaj jest: 22 Marca 2018 Imieniny: Bogusław, Katarzyna, Oktawian Do końca roku pozostało 285 dni.
PŁOŃSK W SIECI NEWS
Antyterroryści w Płońsku: Kilka dni temu w jednym z mieszkań na terenie Płońska kryminalni przy wsparciu policjantów SPAP-u zatrzymali trzy osoby, mogące mieć związek z zabójstwem ze stycznia 2014 roku. Wówczas to podczas libacji alkoholowej pomiędzy uczestniczącymi w niej mężczyznami doszło do bójki. W jej trakcie jeden z nich, 33-letni dziś Dawid W. śmiertelnie zranił kolegę. Więcej o sprawie na portalu Płońsk w Sieci. *  Płońsk w sieci : Twoje źródło informacji 

HIGH-MASTER Krzysztof Wasiuk

KONTAKT
Z
FIRMĄ
Adres: Jana Kazimierza 64, Mazowieckie, Warszawa 01-248, mazowieckie, Warszawa
Telefon: 503 020 333
Rodzaj działalności:
Service Provider
Rok założenia:
2010
Kategorie:
Słowa kluczowe:
Informacje ogólne

Ślub to najbardziej uroczyste wydarzenie w życiu człowieka, które warte jest uwiecznienia na wielu zdjęciach i filmach. Z pewnością każda świeżo upieczona para młoda zachwyciłaby się możliwością wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej, podczas której zostałyby uchwycone wszystkie piękne chwile z ceremonii ślubnej, a także ich wzajemna namiętność na dobrze wykonanym tle, czy też w otoczeniu zapierających dech piersiach naturalnych krajobrazów. Oczywiście koszt takich usług często oscyluje wokół horrendalnych sum, na jakie nie każdy może sobie pozwolić. Nie mamy także gwarancji, że wykonane zdjęcia będą dobrej jakości, dostarczone w odpowiednim terminie, czy też będą miały charakter, o który nam chodziło. Warto zatem oddać się w ręce zaufanego fotografa ślubnego, który przyciągnął setki ludzi, jacy błyskawicznie dołączyli do grona jego stałych klientów. Fotograf ślubny o dobrych kompetencjach zaprasza do skorzystania z profesjonalnych usług!

Jako że pracuję na rynku od wielu lat, posiadam doświadczenie w pracy nawet z najbardziej wymagającymi klientami. Moje kwalifikacje oraz rozbudowaną wiedzę ciągle poszerzam o dodatkowe szkolenia, dzięki którym staje się dużą konkurencją wśród innych osób zajmujących się tym fachem. Warto nadmienić, iż jestem otwarty na nowe wyzwania i chętnie dostosowuje się do wymogów moich klientów. Dlatego też nie stanowi dla mnie problemu przeprowadzenie sesji zdjęciowej, nawet w ekstremalnych warunkach- wszystko to jest do uzgodnienia z przyszłą parą młodą. To klient decyduje, jaki charakter, a także w jaki sposób będzie odbywać się sesja. Ja jedynie wykonuję swoją pracę w dobrej jakości i dostarczam zdjęcia w wyznaczonym terminie. Jestem osobą rzetelną, ambitną, a co za tym idzie podejmującą ambitne, wymagające solidnej realizacji zadania. Fotografia to moja ogromna pasja, ale traktuję ją na poważnie i podchodzę do niej z dużym zapałem, gdyż traktuję ją jako zawód, jaki wykonuję na co dzień. Chciałbym zatem, aby moje zdjęcia wprawiały w zachwyt i wzruszały, zatrzymując ważne dla moich klientów momenty. Mieszkam w Warszawie, ale jestem w stanie sfotografować wszystko w każdym zakątku świata. Podpisując ze mną umowę, podpisujecie Państwo legalne, pełnoprawne dokumenty, które upoważniają mnie do zajęcia się moim hobby w pełnym wymiarze.

Aby dokładnie poznać moją ofertę oraz cennik wykonywanych usług, warto wypełnić formularz dostępny na mojej stronie internetowej, gdzie będziecie Państwo mogli wybrać, jaki rodzaj zdjęć Państwa najbardziej interesuje i w jakim zakresie cenowym. Oferuję m.in.:

sesję plenerową- kilkugodzinną sesję wykonywaną w trzech różnych lokalizacjach (w tym 40 najbardziej zadowalających ujęć po autorskiej obróbce graficznej przekazanych na odbitkach oraz płytach CD),

fotografowanie przygotowań do ślubu i wesela- w tym 160 zdjęć po mojej obróbce graficznej na odbitkach oraz płytach CD,

pakiet premium- połączenie pakietu ślub i wesele z sesją plenerową (razem występują w bardzo przystępnej cenie oraz z gratisami takimi jak prezentacja internetowa i galeria również dostępna w Internecie),

sesje biznesowe, chrzciny i inne- w tym przypadku oferuję indywidualną wycenę usług, która będzie wahać się w zależności od ilości i rodzaju wykonywanych zdjęć.

Oczywiście zajmuję się wykonywaniem każdego rodzaju fotografii, dlatego też proszę o wysłanie odpowiedniego zapytania tak, abym mógł do wyznaczonego terminu podać ewentualną wycenę realizacji powierzonego mi zadania. Postaram się błyskawicznie odesłać do Państwa odpowiedź.

godziny otwarcia
(GMT 0)

godziny otwarcia (GMT 0)

Poniedziałek
06:00 - 18:00
wtorek
06:00 - 18:00
środa
06:00 - 18:00
czwartek
06:00 - 18:00
piątek
06:00 - 18:00
sobota
Zamknięty
niedziela
Zamknięty

Filmy