PAF skuteczny, więc zwycięski. Czekamy na Mławiankę [FOTO-VIDEO]

18:04, 19.08.2019 KRED Aktualizacja: 18:13, 19.08.2019
Skomentuj Ogromny entuzjazm naszych piłkarzy po wiktorii w Ojrzeniu Ogromny entuzjazm naszych piłkarzy po wiktorii w Ojrzeniu

Płońska Akademia Futbolu gromi w wyjazdowym spotkaniu II kolejki ligi okręgowej Tęczę Ojrzeń 5:0. Do bramki gospodarzy dwukrotnie trafił Dawid Masiak oraz Bartłomiej Gołaszewski,  jedno trafienie dołożył Piotr Wypyszyński. Radości po meczu nie było końca!

Skuteczność to słowo klucz w niedzielnym starciu. W ostatnim przedsezonowym sparingu z MKS-em Ciechanów oraz inauguracyjnym meczu z KS CK Troszyn gra naszej drużyny mogła się podobać. Nie brakowało składanych akcji oraz sytuacji podbramkowych. Do pełni szczęścia brakowało tylko ulokowania piłki w siatce. Tym razem było zupełnie inaczej.

Tęcza Ojrzeń w poprzedniej kolejce ograła 2:0 GKS Pokrzywnice. To właśnie podopieczni grającego trenera Łukasza Kozłowskiego podchodzili do tego spotkania w lepszych humorach.

Nastroje gospodarzy popsuł już w 20 min. Dawid Masiak, pokonując bramkarza strzałem głową. Cztery minuty później 18-letni napastnik powtórzył swój wyczyn, ponownie umieszczając piłkę w bramce, również po uderzeniu głową.

Chwilę przed przerwą po szybkiej kontrze bramkę do szatni zdobył Piotr Wypyszyński (na zdjęciu powyżej - red.), więc drugą połowę nasz zespół zaczynał z trzybramkową zaliczką.

Rywalizacja o wyjściowa jedenastkę w płońskim zespole jest ogromna. W tym spotkaniu na ławce rezerwowych trener Kamil Kobyliński posadził Bartosza Gołaszewskiego. Czy była to dobra decyzja? 22-letni skrzydłowy zmienił w drugiej połowie popularnego " Wypycha", po czym dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Przed kolejnym spotkaniem trener naszej drużyny będzie miał ból głowy, jeśli chodzi o wybór optymalnego składu, choć z drugiej strony oby tylko takie problemy miał szkoleniowiec PAF-u...

Po meczu porozmawialiśmy z autorem dwóch pierwszych bramek - Dawidem Masiakiem.

W następnej kolejce do Płońska przyjeżdża lider tabeli - Mławianka Mława. Początek spotkania w sobotę o godzinie 17.

SKŁAD PAF-u: Aniserowicz - Jakubiak (55' Wiśniewski M.), Szcześniak, Wiśniewski K., Żółtowski (85' Motak), Pełka (70' Bielak), Osiński, Makowski (86' Sosiński), Masiak (75' Kamiński), Rutkowski, Wypyszyński (50' Gołaszewski).

Więcej zdjęć z meczu znajdziecie poniżej.