Sona źle rozpoczyna rundę rewanżową okręgówki. Kto dołączył do zespołu? [Foto-Video]

10:28, 18.03.2019 Aktualizacja: 12:30, 18.03.2019
Skomentuj Piłkarze Sony nie popisali się na inaugurację rundy rewanżowej LO i przegrali z Mazowszem Jednorożec, spadając w tabeli na miejsce 13 Piłkarze Sony nie popisali się na inaugurację rundy rewanżowej LO i przegrali z Mazowszem Jednorożec, spadając w tabeli na miejsce 13

W meczu zamykającym 16 kolejkę ligi okręgowej Sona Nowe Miasto uległa w wyjazdowym spotkaniu zespołowi Mazowsza Jednorożec 1:2. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania. Dwukrotnie błędy naszej defensywy wykorzystał Daniel Skała. Honorowe trafienie  dla zespołu z Nowego Miasta zanotował Michał Ernest.

Pomimo znacznej przewagi w drugiej połowie spotkania i kliku świetnych okazji bramkowych naszym zawodnikom nie udało się zdobyć chociażby punktu.

Po meczu porozmawialiśmy z Norbertem Decykiem, który zaliczył w tym meczu asystę.

Sona z 13 punktami na koncie znajduje się na 13. pozycji w ligowej tabeli. W następnej kolejce podopiecznych Krzysztofa Kowalczyka czeka nie lada wyzwanie. Piłkarze Sony przed własną publicznością podejmą liderującą w tabeli Makowiankę Maków Mazowiecki. W pierwszym meczu rundy wiosennej zespół z Makowa pokonał Wkrę Sochocin aż 8:0.

Kadrę  Sony w zimowym okienku transferowym zasiliło 5 piłkarzy.

Michał Macias wrócił do drużyny po półrocznym wypożyczeniu do MKS-u Ciechanów. Po dwóch latach przerwy ponownie kibiców swoją grą będzie cieszył Konrad Podgórski, ostatnio występujący w Zniczu Pruszków.

O bluzę z numerem 1 powalczy Michał Paradowski, który dołączył do zespołu na zasadzie wolnego transferu. Wychowanek Płońskiej Akademii Futbolu.

Z GKS-u Gumino został pozyskany Patryk Skórczyński.

Największe nadzieje włodarze klubu z Nowego Miasta pokładają w transferze Łukasza Barankiewicza, który w rundzie wiosennej występował w Płońskiej Akademii Futbolu. Jak udało się nam dowiedzieć, w umowie transferowej tego zawodnika znajduje się rzadko spotykana na tym poziomie rozgrywek klauzula. W przypadku występu Łukasza w 22. kolejce przeciwko swojej byłej drużynie, klub z Nowego Miasta będzie musiał zapłacić 10 tysięcy złotych płońszczanom.