Promuj to ogłoszenie

Key Account Manager

Data dodania: 2019-10-25 09:55:22ID: 387

[email protected]

Zadania:
? Realizacja przydzielonych planów sprzedażowych
? Samodzielne prowadzenie spotkań oraz negocjacji handlowych
? Pozyskiwanie nowych klientów
? Sporządzanie raportów sprzedaży
? Raportowanie do bezpośredniego przełożonego
Wymagania:
? Minimum 2 lata doświadczenia w dziale sprzedaży
? Znajomość języka angielskiego min. w stopniu średnio-zaawansowanym
? Mile widziana znajomość zagadnień poligraficznych
? Wykształcenie min. średnie
? Wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność
? Bardzo dobra organizacja pracy własnej, elastyczność
? Wysoka kultura osobista oraz determinacja na sukces
? Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
? Biegła znajomość obsługi komputera MS Excel, MS Outlook, MS Power Point
? Prawo jazdy kat.B
? Mile widziana znajomość mediów społecznościowych Linkedin i Facebook
Oferujemy:
? Atrakcyjne wynagrodzenie
? Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie z możliwością rozwoju
? Niezbędne narzędzia pracy tj. smartphone, laptop, samochód służbowy