Zamknij

Promuj to ogłoszenie

pracownik produkcji transport do pracy + wysokie wynagrodzenie

Data dodania: 2019-10-07 14:14:51ID: 383

693Pokaż numer[email protected]

Szukasz stabilnego zatrudnienia gdzie wynagrodzenie zależy od wyników Twojej pracy? Nie masz żadnego doświadczenia a chcesz je zdobyć?
Nie czekaj - aplikuj już TERAZ!
Wyślij sms-a o treści PRACA na numer 693920172 oddzwonimy!

Oferujemy:
? zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
? atrakcyjne wynagrodzenie 17,20 zł brutto + do 10% premii;
? wdrożenie pod opieką Konsultanta oraz Team Lidera;
? praktyczne szkolenia i opieka każdego dnia pracy;
? przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy;
? możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji;
? benefity dla pracowników (karta OK System, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line i wiele innych);
? transport do zakładu pracy na trasach z: Płońska, Raciąża, Nasielska, Smoszewa, Świercza oraz Nowego Miasta i wiele innych;
Zadania:
? pakowanie lekkich wyrobów higieniczno-kosmetycznych;
? kontrola jakości pakowanego produktu;
? dążenie do wymaganej efektywności pracy;
? utrzymywanie w czystości miejsca pracy.
Oczekujemy:
? gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym ( 6-14, 14-22, 22-6 );
? umiejętności współpracy w zespole;
? zdolności manualnych.

Agencja zatrudnienia ? nr wpisu 47