Promuj to ogłoszenie

Elektromechanik

Data dodania: 2019-05-21 12:41:40ID: 273

606Pokaż numer[email protected]

La Lorraine Bakery Group to międzynarodowy producent najwyższej jakości wyrobów piekarniczych i europejski lider w produkcji pieczywa. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z pasją.

Dołącz do nas!
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

TECHNIK ELEKTROMECHANIK

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Oferujemy:

? zatrudnienie w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ oraz ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE
? świąteczne KARTY PRZEDPŁACONE, paczki świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku
? karty MULTISPORT, grupowe ubezpieczenie na życie
? BEZPŁATNA prywatna OPIEKA MEDYCZNA

Zadania:

? bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną, w szczególności remontów planowanych oraz prac prewencyjnych
? zagwarantowanie sprawnego działania maszyn i urządzeń w celu utrzymania ciągłości produkcji zakładu produkcyjnego;
? dokonywanie przeglądów, konserwacji i napraw według ustalonych harmonogramów oraz prowadzenie ewidencji wykonywanych prac
? lokalizowanie awarii maszyn i urządzeń w dziale objętym konserwacją, ich diagnozowanie i usuwanie lub współuczestniczenie w usuwaniu w celu zminimalizowania skutków i ograniczania czasu przestoju
? współpraca przy uruchamianiu, a także optymalizacji pracy maszyn i urządzeń w obszarze odpowiedzialności

Wymagania:

? wykształcenie min. średnie techniczne (elektryczne, mechaniczne)
? umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów technologicznych
? umiejętność pracy ze sprzętem kontrolno-pomiarowym
? minimum trzyletni staż pracy na podobnym stanowisku w działach utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych
? uprawnienia z grupy G1 1kV/G2/ G3 D i E, wózki widłowe/nożycowe
? gotowość do pracy zmianowej

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o przesyłanie CV bądź kontakt telefoniczny pod numerem 606844741

Wszystkie osoby, które pragną uczestniczyć w niniejszej rekrutacji prosimy zawarcie w CV poniższej klauzuli:
?Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przesłanych w związku rekrutacją na stanowisko Technik Elektryk - Automatyk prowadzoną przez La Lorraine Polska Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, która będzie ich Administratorem.
Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane osobowe nie są transferowane do państw trzecich, nie będą udostępnione podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów praw, a decyzje podejmowane przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych. Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 6 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu cofnięcia niniejszej zgody.?
*Wyrażam/nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez La Lorraine Polska Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, przez okres 2 lat od momentu przekazania moich dokumentów aplikacyjnych.