Promuj to ogłoszenie

MONTER

Data dodania: 2019-03-06 14:41:49ID: 169

508Pokaż numer[email protected]

Obecnie dla naszego Klienta, wiodącego w Europie producenta urządzeń dla branży gastronomiczno-cateringowej, pralniczej i chłodniczej poszukujemy osoby na stanowisko:

Monter

OPIS STANOWISKA:

? Montowanie urządzeń przemysłowych,
? Obsługa narzędzi: zgrzewarka punktowa, wiertarka, wkrętarka, nitownica,
? Wyposażanie zmontowanego urządzenia w komponenty plastikowe, elektryczne i inne dodatkowe.
WYMAGANIA:
? Wykształcenie minimum podstawowe,
? Umiejętność pracy w zespole,
? Dobra organizacja pracy,
? Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
? Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
OFERUJEMY:
? Umowa o pracę tymczasową oraz możliwość przejścia na umowę o pracę na czas nieokreślony,
? Bezpłatny transport z Płońska lub dodatek za koszty dojazdu we własnym zakresie,
? Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym,
? Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
? Prywatą opiekę medyczną,
? Opiekę konsultanta personalnego w trakcie zatrudnienia,
? Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, u wiodącego producenta urządzeń gastronomicznych,
? Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
? Miejsce pracy: Palmiry k. Czosnowa.

Zainteresowany?