Promuj to ogłoszenie

Szlifierz

Data dodania: 2019-03-05 16:01:33ID: 167

508Pokaż numer[email protected]

OPIS STANOWISKA:
? Obsługa szlifierki manualnej lub CNC do płaszczyzn,
? Dbanie o prawidłowy przebieg procesu obróbki,
? Dbanie o porządek w miejscu pracy.
WYMAGANIA:
? Minimum wykształcenie zawodowe o profilu technicznym,
? Chęci do pracy i zdobywania nowych doświadczeń,
? Mile widziana znajomość rysunku technicznego,
? Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w pracy na frezarkach przy obróbce skrawaniem,
? Mile widziana znajomość przyrządów pomiarowych.

OFERUJEMY:
? Umowa o pracę tymczasową oraz możliwość przejścia na umowę o pracę na czas nieokreślony,
? Bezpłatny transport z Płońska lub dodatek za koszty dojazdu we własnym zakresie,
? Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym,
? Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
? Prywatą opiekę medyczną,
? Opiekę konsultanta personalnego w trakcie zatrudnienia,
? Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, u wiodącego producenta urządzeń gastronomicznych,
? Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
? Miejsce pracy: Palmiry k. Czosnowa.