Zamknij
REKLAMA

Od 26 października ratusz wprowadza zmiany w obsłudze interesantów

14:53, 23.10.2020 | za info UM Płońsk dodał RED
Skomentuj
REKLAMA

Od poniedziałku, 26 października zmienia się sposób obsługi interesantów w Urzędzie Miejskim w Płońsku. Ze względu na bezpieczeństwo osób przebywających w ratuszu interesanci urzędu będą obsługiwani pojedynczo – w śluzie znajdującej się przy wejściu od ul. 1 Maja.

- Z tego powodu prosimy naszych interesantów o wcześniejsze umówienie telefonicznie terminu swojej wizyty w urzędzie. Wykaz telefonów do poszczególnych wydziałów i referatów znajdą Państwo na naszej stronie: https://plonsk.pl/kontakt.html - przekazuje Andrzej Bogucki, sekretarz miasta. - Zapewni to sprawniejszą, szybszą i bezpieczniejszą obsługę. Zachęcamy jednocześnie do korzystania z platformy ePUAP, profilu zaufanego i poczty elektronicznej. W razie problemów technicznych – prosimy o kontakt telefoniczny – służymy naszą pomocą.

Uwaga! W kasie Urzędu Miejskiego w Płońsku obsługiwane będą w pierwszej kolejności osoby niepełnosprawne i po 60. roku życia – pojedynczo i przy zachowaniu bezpiecznego dystansu. Jednocześnie informujemy, że opłaty, których dokonywali Państwo dotychczas w kasie urzędu, będą mogli Państwo dokonywać bezpłatnie w trzech punktach Banku Spółdzielczego w Płońsku: przy ulicy Płockiej 28 (siedziba banku), Płockiej 39 (Starostwo Powiatowe) i przy ulicy ks. Romualda Jaworskiego 5.

  • Urząd miejski będzie pracował przez 5 dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku – w godzinach od 8 do 16.
  • Straż Miejska w Płońsku będzie czynna od poniedziałku do soboty w godz. g. 8 do 20, a w niedziele od g. 5 do 13.
  • Interesanci Urzędu Stanu Cywilnego, Straży Miejskiej i Referatu Odpadów, Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej będą obsługiwani pojedynczo – wejście wyłącznie od strony ul. ks. J. Popiełuszki.

- Prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa: noszenie maseczek i zachowywanie dystansu. Prosimy także o wyrozumiałość i wzajemne zrozumienie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie - dodaje Andrzej Bogucki.

(za info UM Płońsk dodał RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%