Zamknij
REKLAMA

Przecieramy oczy i nie dowierzamy ;-) Rok 2020 przyniósł nam rekordową liczbę odsłon

13:45, 04.01.2021 | REDAKCJA PwS :-)
Skomentuj
REKLAMA

Witajcie w 2021! Nowy rok musi być lepszy od tego minionego, tak ma być, koniec i kropka! Wszyscy chcemy żyć już normalnie. Z punktu widzenia redakcji 'Płońsk w Sieci' i naszej medialnej działalności 2020 jawi się jako rok rekordowy, więc mamy powód do radości i świętowania. 5 782 852 odsłony www.plonskwsieci.pl to naprawdę duuuuużo, jak na 22-tysięczne miasto i blisko 90-tysięczny powiat płoński. To Wasza zasługa i już Wam z tego miejsca bardzo dziękujemy :-)

Kiedy na koniec 2019 roku spojrzeliśmy na licznik Google Analytics, wskazał on 3 420 146 odsłon. Po roku zanotowaliśmy ogromny skok - na pułap ponad 2 milionów odsłon więcej (średnio 500 000 miesięcznie) - co napawa nas dumą i optymizmem przed kolejnymi 12 miesiącami informowania Was o tym, co w naszym mieście i powiecie ''piszczy". A dzieje się wiele, o czym dowiadujecie się często właśnie od nas. Nagłaśniamy i opisujemy sprawy, które mają pozytywne zakończenie, czego dowód dajecie w licznych telefonach do redakcji PwS. Zaufaliście nam, co ma przełożenie na wzmożony ruch na podstronach naszego serwisu. Dziękujemy! Wdrażamy cały czas nowe działy, wprowadzamy udoskonalenia, dzięki którym nasz portal ma być bardziej funkcjonalny, z okazałą szatą graficzną.

Dziękujemy wszystkim naszym Współpracownikom, jak również licznym Reklamodawcom, którzy dostrzegają potencjał, zasięgi i skuteczność 'Płońsk w Sieci'. 

PwS to nie tylko portal, ale prężnie działający profil na facebook'u, który ma najwięcej tzw. fanów pośród lokalnych mediów. Kciuk do góry i działamy dalej! Wszystkiego zdrowego! Bądźcie z nami każdego dnia nowego roku ;-)

(REDAKCJA PwS :-))

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Fan BMWFan BMW

4 1

Nie chwale się ale z 10 koła odsłon to moich. Pozdro 15:59, 04.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA