Zamknij
REKLAMA

Kolejny raz przekonaliśmy się jak fantastyczne jest pomaganie. Sercowe nakrętki dla maleńkiej Mii

12:57, 31.07.2020 | RED
Skomentuj Sylwia Podczaska odebrała od nas plastikowe nakrętki [Foto: Krystian Jobski]
REKLAMA

Nasze zbiory plastikowych nakrętek, które trafiły od Was do metalowego kosza w kształcie serca przy ulicy Rzemieślniczej 21, zostały odebrane. Nasz redakcyjny kolega Krystian potrafi uchwycić na zdjęciach nie tylko świetne kadry ze sportowych boisk, ale również akcje charytatywne, które naprawdę warto wspierać. W taki właśnie sposób dowiedzieliśmy się o malutkiej Mii chorej na SMA - rdzeniowy zanik mięśni, która potrzebuje aż 9 mln zł na terapię genową.

My nie zastanawialiśmy się długo i przekazaliśmy całe nasze zbiory plastikowych nakrętek, które dostaliśmy od tych wszystkich wspaniałych ludzi. Możecie być z siebie dumni, bo tak naprawdę wspólnie dołożyliśmy tę cegiełkę w kierunku pomocy maleńkiej Mii. 

Po nakrętki z czerwonego kosza przy sklepie Auto-Części Jasiówka i Gabinetach Lekarskich 'Medicum' zjawiła się Sylwia Podczaska z pobliskiego Nowego Miasta, spiritus movens dobroczynnej akcji dla Mii Kurtudlu. 

Jeżeli to Wam nie wystarcza, to poniżej znajdziecie linki, dzięki którym będziecie mieli możliwość indywidualnie wspierać chorą dziewczynkę. Potrzeba jeszcze ok. 1,5 mln zł - kliknij: TUTAJ, TUTAJ, i TUTAJ.

Ogromna ilość nakrętek została zabrana busem z ulicy Rzemieślniczej. Dziękujemy wszystkim, którzy dorzucili coś do tej puli!

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA