Tynkpol i Myken pozostają w grze. Za nami ostatni dzień eliminacji 'Graj z Krystianem Cup'. Na finał przyjdzie poczekać... [FOTO]

19:16, 16.03.2021 RED Aktualizacja: 19:39, 16.03.2021
Skomentuj To Emil Wachol został najwartościowszym zawodnikiem rywalizacji w Raciążu [Foto: Krystian Jobski] To Emil Wachol został najwartościowszym zawodnikiem rywalizacji w Raciążu [Foto: Krystian Jobski]

Znamy już wszystkich sześciu finalistów turnieju amatorskiego Graj z Krystianem Cup. W niedzielę w Raciążu przepustki do fazy pucharowej wywalczyli zawodnicy Tynkpolu i Mykenu.

Piłkarzy biorących udział w ostatnim dniu eliminacji turnieju na raciąskiej ziemi, powitała dyrektor Zespołu Szkół w Raciążu Dorota Rubinkowska, burmistrz Mariusz Godlewski oraz Andrzej Nizielski, członek Zarządu MZPN i szef ZS STO w Raciążu.

Najlepszym zawodnikiem niedzielnej rywalizacji został wybrany Emil Wachol z Tynkpolu.

[DW]7114[/DW]

Tak więc Body Club Mława, Pal-Rob, Joker Mława, Czarki Przasnysz, Tynkpol oraz Myken zagrają w pierwszym historycznym finale turnieju dla amatorów 'Graj z Krystianem Cup'. Zaplanowane na najbliższą niedzielę wydarzenie odbędzie się, kiedy minister zdrowia ponownie otworzy "Orliki”.

Wyniki grupy C:

Uzurpator Kondrajec  – MYKEN 1:3, Tynkpol– Regimin 2:0, FC Masakra - MYKEN 0:6, Uzurpator Kondrajec – Tynkpol 0:7, FC Masakra – Regimin 0:0, MYKEN – Tynkpol 2:4, Uzurpator Kondrajec  – Regimin 1:3, FC Masakra – Tynkpol 2:4, Regimin – MYKEN 0:3, FC Masakra – Uzurpator Kondrajec 0:1.