Wkra ściąga posiłki, ale sochocinianie niestety dalej przegrywają [FOTO]

21:26, 27.10.2019 Krystian Jobski Aktualizacja: 21:29, 27.10.2019
Skomentuj Piłkarze Wkry, mimo ambitnej gry, nie dogonili piłkarzy z Rzekunia [Foto: Krystian Jobski] Piłkarze Wkry, mimo ambitnej gry, nie dogonili piłkarzy z Rzekunia [Foto: Krystian Jobski]

Na dwie kolejki przed końcem rundy jesiennej Wkra Sochocin zamyka tabelę piłkarskiej A Klasy. W sobotę nasza drużyna uległa 3:5 Rzekuniance Rzekuń. Niestety to już jej 10 porażka w obecnym sezonie.

Główną bolączką sochocinian są kłopoty kadrowe. W poprzedniej kolejce Wkra rywalizowała z drużyną GUKS Krasnosielc. Mecz zakończył się porażką 1:4. Kadra na to spotkanie liczyła zaledwie 9 zawodników! Nasz zespół kończył mecz w ósemkę po czerwonej kartce Roberta Niepytalskiego. Co ciekawe, do przerwy utrzymywał się rezultat remisowy 1:1. Pomimo porażki, należą się brawa za walkę i determinację.

Z piątką na spodenkach Marcin Konopka, na pierwszym planie Jan Cios - w barwach sochocińskiej Wkry [Foto: KJ]

W sobotnim spotkaniu sytuacja kadrowa Wkry wyglądała zdecydowanie lepiej. Jednak nie miało to odzwierciedlenia w postaci zdobyczy punktowej. Do przerwy Rzekunianka prowadziła 3:1. Na listę strzelców w naszej drużynie wpisał się Jan Cios, były zawodnik takich klubów jak Odra Wodzisław, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Arka Gdynia czy Górnik Zabrze. 43- letni zawodnik wraz z Marcinem Konopką znanym z występów w Tęczy 34 Płońsk, pomagają Wkrze w trudnym momencie sezonu. W drugiej połowie ambitnie walcząca Wkra zdołała zdobyć dwie bramki za sprawą Mateusza Żulewskiego. Niestety goście również dwukrotnie znaleźli drogę do bramki. Minutę przed końcem regulaminowego czasu Mateusz Pałka został ukarany czerwoną kartką.

W dwóch ostatnich spotkaniach rundy Wkra zmierzy się z Pełtą Karniewo oraz Orzycem Chorzele.

Więcej zdjęć z ostatatniego meczu Wkry znajdziecie poniżej.