Z 2:0 na 2:6... Co za mecz, co za druga połowa w Arcelinie! [FOTO-VIDEO]

11:43, 09.09.2019 Krystian Jobski Aktualizacja: 10:24, 12.09.2019
Skomentuj Piłkarze Orląt wzbili się ponad Gladiatorów w drugiej połowie, aplikując im aż 6 goli [Foto: Krystian Jobski] Piłkarze Orląt wzbili się ponad Gladiatorów w drugiej połowie, aplikując im aż 6 goli [Foto: Krystian Jobski]

Orlęta Baboszewo pokonują aż 6:2 zespół Gladiatora Słoszewo w meczu na szczycie II kolejki ciechanowskiej B Klasy. Kibice, którzy zapełnili obiekt w Arcelinie, byli świadkami świetnego widowiska.

Pojedynki obu drużyn od zawsze wzbudzają ogromne emocje. W derbach między tymi zespołami kibice nie mogą narzekać na brak goli. W ostatnich czterech pojedynkach padały co najmniej cztery bramki.

W pierwszej połowie skuteczniejsi byli Gladiatorzy ze Słoszewa. Po bramkach Michała Jarosławskiego i Szymona Pawlaka schodzili na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem. Przy drugim golu popularny " Jaros" zanotował asystę, więc letni transfer powoli się spłaca.

Jak na derby przystało nie zabrakło walki, także w parterze [Foto: Krystian Jobski]

Po przerwie stało się coś bardzo dziwnego. Podopieczni Roberta Dobiasza ''zapomnieli" najwyraźniej  wyjść z szatni na drugą odsłonę meczu. Po boisku w sumie biegało 11 zawodników w fioletowych koszulkach, jednak nie byli to ci sami piłkarze, którzy grali w pierwszej połowie.

Orlęta wykorzystały to w stu procentach zdobywając aż 6 goli. Dwukrotnie do bramki strzeżonej przez Jarosława Sacherskiego trafiał Marek Kornatowski, z którym porozmawialismy po meczu.

Już w najbliższą środę obie drużyny zagrają w IV rundzie okręgowego Pucharu Polski. Gladiator zagra z Wkra Żuromin, Orlęta zaś z Makowianka Maków Mazowiecki. Początek obu spotkań o godzinie 16:30.

Gladiator: Jarosław Sacherski - Mateusz Lewandowski, Krzysztof Gałązka, Robert Rutkowski, Artur Żelasko, Patryk Giranowski, Tomasz Kaczyński (Marcin Jędras), Mateusz Gocejna, Kamil Bednarski (Kamil Jóźwiak), Szymon Pawlak, Michał Jarosławski.

Orlęta: Robert Goszczycki - Adam Senkowski, Daniel Skolimowski, Grzegorz Rybacki ( Maciej Lewandowski), Cezary Napiórkowski, Rafał Tyski, Sebastian Mak, Paweł Bogdański ( Patryk Oszmański), Piotr Zjadewicz ( Patryk Zajączkowski), Kamil Gajewski ( Krystian Obrębski), Marek Kornatowski ( Mikołaj Obrębski).

Gole: Jarosławski ('17), Pawlak ('35)

Kornatowski ('46), Tyski ('48), Gajewski ('52), Kornatowski ('61), Zjadewicz ('63), Bogdański ('71).

Więcej zdjęć z derbowego meczu znajdziecie poniżej.