Zamknij
REKLAMA

Rozrywka w sieci - filmy, seriale i wiele więcej

11:20, 16.08.2021 | materiały partnera

Prawie każdy z nas korzysta dziś z internetu - smartfony z dostępem do sieci znajdziemy dziś w niemal każdej kieszeni, plecaku czy torebce. Nic więc dziwnego, że to właśnie internet stał się podstawowym źródłem pozyskiwania informacji, kontaktu ze znajomymi czy narzędziem pracy. Sporo osób wciąż jednak korzysta z niego głównie w celach rozrywkowych - dziś tacy użytkownicy nie mogą narzekać na mały wybór sieciowych aktywności. Jakie serwisy warto odwiedzać w sieci i co oferują one swoim użytkownikom?

Filmy i seriale w sieci

Rozwój internetu sprawił, że stał się on nowym domem dla filmów i seriali. Doskonale widać to chociażby na przykładzie serwisów streamingowych, które już teraz przyciągają miliony użytkowników na całym świecie. Wyjątkiem w tym przypadku nie jest Polska, na terenie której skorzystać możemy z oferty wielu tego rodzaju portali. Jednym z największych i najchętniej wybieranych serwisów streamingowych w naszym kraju jest Netflix. Co wpływa na jego fenomen? W jego bibliotece znajdziemy liczne seriale i filmy online, wśród których niemal każdy znajdzie coś dla siebie. Użytkowników przyciągają także klarowne zasady abonamentowe i kilka pakietów, z których wybrać można najkorzystniejszy z naszego punktu widzenia. Na nieprzekonanych czekają inne serwisy, które umożliwiają chociażby wypożyczenie danego materiału na określony czas. Warto zaznaczyć także, że sporo portali pozwala na odtwarzanie materiałów w trybie offline (warunkiem jest wcześniejsze pobranie ich do pamięci masowej naszego urządzenia). Czy oznacza to, że klasyczna telewizja wyparta zostanie przez internet? Nic bardziej mylnego - oba media funkcjonują bowiem w swoistej symbiozie. W sieci znajdziemy chociażby program tv czy odcinki seriali, które regularnie emitowane są na antenie kanałów telewizyjnych. Sieć jest dzisiaj swoistym rozrywkowym uzupełnieniem innych mediów - co jeszcze możemy tam znaleźć?

Co jeszcze znajdziemy w internecie?

Nie samymi filmami i serialami człowiek żyje. Nic więc dziwnego, że użytkownicy sieci bardzo często szukają w niej jeszcze innych form rozrywki. W internecie znajdziemy między innymi muzykę, teledyski czy portale społecznościowe. Nie brakuje także serwisów rozrywkowych, wśród których warto wymienić chociażby SPOKEO. Serwis stawia przede wszystkim na wspomniane wcześniej filmy i seriale - znajdziemy tu więc zwiastuny, obsady, opisy fabuł czy sylwetki najpopularniejszych aktorów. Nie zabraknie także rankingów i rekomendacji. Ponadto coś dla siebie znaleźć tam mogą miłośnicy najnowszych gier i technologii, którym poświęcony jest oddzielny dział. Wszystko to sprawia, że warto odwiedzić ten serwis i na własnej skórze przekonać się o jego możliwościach. Zapominać nie należy także o portalach, które oferują proste gry przeglądarkowe - te z kolei mogą stać się ucieczką od nudy lub przerwą w nauce. Dobrej zabawy! 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%