Zamknij
REKLAMA

Jak wygrać 10 000 zł w Grene?

18:00, 12.01.2021 | Materiał zewnętrzny

''Zakupy w Grene to strzał w 10’’ – dzięki tej październikowej akcji organizowanej przez sieć sklepów Grene Pan Krzysztof Czerwiński – rolnik z wykształcenia i pasji, z powiatu płońskiego wygrał bon na 10 000 zł. Zapytaliśmy go jak grać, aby wygrać.

Jak to się stało, że wziął Pan udział w konkursie?

Z natury jestem odporny na reklamy. Liczą się dla mnie właściwości produktów, a nie kolorowe opakowania. W konkursie ,,Strzał w 10’’ warunkiem koniecznym do wzięcia udziału był zakup produktów Kramp. Tak się składa, że znam tę markę i cenię ją za jakość i trwałość artykułów. Poza tym taki zakup miałem w planach. Przy okazji, w sklepie Grene w Płońsku dowiedziałem się o konkursie i postanowiłem spróbować.

I wybrano Pana spośród setek zgłoszeń. Jak Pan oczarował komisję?

Zadanie konkursowe polegało na dokończeniu zdania ,,Czym jest dla mnie najwyższa jakość?’’. Moja odpowiedź musiała się spodobać – być może dlatego, że nawiązałem w niej do mojej codziennie pracy na gospodarstwie, ze zwierzętami – z moimi krowami. A zdania oczywiście nie zmieniam, najwyższa jakość to dla mnie przede wszystkim rezultat mieszanki trzech składników: wiedzy (często specjalistycznej), uczciwej pracy i pasji, czy też włożonego w obowiązki serca.

Czy jest Pan stałym klientem sklepu Grene, w którym dowiedział się Pan o konkursie?

Grene to dla mnie ,,partner biznesowy’’ w rolnictwie. Robimy w sklepie w Płońsku zakupy całą rodziną: ja – typowo rolnicze, córki – ogrodnicze, a wnuki oczywiście zabawkowe. Dla każdego coś miłego. W Grene bywam w każdym miesiącu, ale najczęściej zdecydowanie w gorącym okresie żniw lub siewów.

Jaka była Pana reakcja na wygraną?

Pracowałem w gospodarstwie i nie spodziewałem się telefonu. Zostawiłem go w domu. Pamiętam, że przybiegła do mnie córka mówiąc, że dzwoniła Pani z Grene i że wygrałem 10 000 zł. Myślałem, że córka żartuje. Nie mogłem uwierzyć. Ale to była prawda.

Rok 2020 już za nami, dlatego przypuszczamy, że bon na 10 000 zł do sklepu Grene został już zrealizowany. Czy znalazł Pan produkty na miarę swoich potrzeb?

Tak, dokładnie. Bon już zrealizowałem. Kupiłem wszystko, co przyda się do mojej codziennej pracy w rolnictwie: folię kiszonkarską, akumulator, odzież roboczą Kramp. Nie zabrakło też zabawek dla wnuków: traktora i kombajnu zbożowego. Bez tego nie mógłbym wyjść ze sklepu.

Informacje o nowych akcjach znajdują się na www.grene.pl.

(PROMOCJA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA