Zamknij
REKLAMA

Dlaczego powinno się dezynfekować pomieszczenia? Co nam to daje?

10:07, 24.11.2020 | Materiał zewnętrzny

Podczas dezynfekcji usuwamy wszystkie zarazki chorobotwórcze - zapewnia lokalna firma Ozone Clean Air Ozonowanie Specjalistyczne. Wirusy, bakterie, alergeny i inne drobnoustroje są w powietrzu, na meblach, żywności, klamkach, w samochodach, itp. Mimo że ludzkie oko nie jest w stanie tego dostrzec, to są to ogniska chorobotwórcze, które powodują zakażenia i powikłania zdrowotne. Pewną i 100 % metodą dezynfekcji jest ozonowanie lub zamgławianie. - Mamy pewność, że każdy najmniejszy zakamarek pomieszczenia jest sterylny.

Warto dezynfekować po przebytej chorobie pomieszczenie, a dlaczego? Osoba po przebytej chorobie, zostawia bardzo dużo zarazków chorobotwórczych na meblach, klamkach, stole i innych przedmiotach i przyczynia się do tworzenia ognisk zakażeń. Nie jesteśmy w stanie zapobiec temu zwykłymi środkami do dezynfekcji. Dzięki ozonowaniu lub zamgławianiu mamy pewność, że każdy zakamarek Twojego domu/ mieszkania/pomieszczenia będzie 100 % sterylny!

Średnio na pokój 25 m2 przypada 2,5 godziny dokładnej dezynfekcji. Tyle mniej więcej czasu potrzebuje generator ozonu, aby osiągnęło odpowiednie stężenie i doszło do procesu dezynfekcji.

Do swojej pracy przykładamy się z dużym zaangażowaniem i dokładnością, bowiem dezynfekcja to bardzo poważna usługa, którą należy umiejętnie wykonać.

 

Ozone Clean Air Ozonowanie Specjalistyczne

Joniec Kolonia 37

Tel.: 516 169 791, 533 849 366

E-mail: [email protected]

www.ozonecleanair.pl

 

(MATERIAŁ ZEWNĘTRZNY)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA