Zamknij
REKLAMA

Kombinezony damskie - dopasuj model do swojej figury

09:37, 22.04.2020 | art.sponsorowany

Są takie ubrania, które są bardzo popularne ze względu na swój nietuzinkowy charakter. Należą do nich niewątpliwie kombinezony damskie. Choć wydawać by się mogło, że to propozycja jedynie dla kobiet o idealnych proporcjach, to nic bardziej mylnego, gdyż można znaleźć bardzo wiele fasonów, a do tego wersje z krótkimi lub długimi nogawkami. Zatem, co warto wybrać?

Kombinezon dla figury gruszkiKobiety o figurze gruszki chcą odwracać uwagę od drugiej połowy swojego ciała, a chętnie podkreślają ramiona i talię. W tym przypadku doskonałym wyborem będą kombinezony z bufkami, które zrównoważą proporcje. Można zdecydować się na model z lekko luźnymi nogawkami, zarówno w wersji maksi, jak i midi. Ważna jest również kolorystyka i aplikacje, gdyż one również mogą odwracać uwagę od niedoskonałości. Zatem koronki przy biuście, perełki czy inne ozdoby są mile widziane. Można również wybrać dwukolorowy model, gdzie góra kombinezonu jest utrzymana w jasnym kolorze, a dół w ciemnym, np. połączenie bieli z granatem może świetnie się sprawdzić.
 

Kombinezon dla figury klepsydry i jabłkaDecydując się na kombinezon, kobiety o figurze klepsydry mogą doskonale podkreślić swoje krągłości. Świetnie sprawdzą się kombinezony kopertowe, podkreślające zarówno biust, jak i talię oraz biodra. Klepsydry mogą zdecydować się również na kombinezon z plisowanym dołem i gładką górą. Również jabłka mogą nosić kopertowe kombinezony, które odwracają uwagę od dużego brzucha i skupiają się na biuście. Kobiety o figurze jabłek zwykle mają szczupłe nogi, zatem sprawdzą się dla nich kombinezony z prostymi nogawkami.

Najwięcej możliwości mają kobiety o figurze kolumny, czyli takie, które mają figurę jak z wybiegów. Wysokie kobiety mogą decydować się na kombinezony z obniżoną talią, a także modele z zaznaczoną talią. Świetnie będą wyglądać również w kombinezonie oversize. Tego modelu nie mogą wybierać ani gruszki, ani klepsydry, gdyż w ten sposób dodają sobie optycznie dodatkowe kilogramy. Kombinezony w wersji casualowej ze zwiewnego materiału świetnie sprawdzą się wtedy, kiedy temperatura wzrasta, a jednocześnie nie chce się odkrywać zbyt wiele ciała. Z kolei modele wykonane z poliestru mogą być udaną propozycją koktajlową jako alternatywa dla sukienki. Wśród wielu modeli każda kobieta znajdzie coś odpowiedniego. Poznaj ofertę kombinezonów w Diverse.

 

(art.sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA