Zamknij
REKLAMA

Pszczółka - pracowita w domu i ogrodzie. Nowy market budowlany przy Wyszogrodzkiej już otwarty [FOTO]

16:29, 29.09.2019 | Materiał promocyjny
Wstęgę do nowego marketu budowlanego przecinali przedstawiciele władz samorządowych, właściciel oraz członek Zarządu sieci Majster Budowlane ABC

W ostatnią sobotę września otworzono w Płońsku przy ulicy Wyszogrodzkiej 51c Market Budowlany ''Pszczółka". W oficjalnej inauguracji działalności sklepu brali udział zaproszeni goście oraz klienci, dla których przygotowano konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. 

- Trzeba wspierać lokalny biznes i przedsiębiorczość. Zarówno asortyment, jak i ceny zaskakują. Jesteśmy w stanie konkurować z wielkopowierzchniowymi, ogromynmi marketami i z obcym kapitałem, i wcale tam nie trzeba jeździć. Na równie dobrym poziomie i w równie dobrych cenach dostaniecie Państwo wszysto tutaj - mówił w sobotę podczas otwarcia lokalnej ''Pszczółki" Krzysztof Sobiechowski, wiceprezes Zarządu Majster Budowlane ABC, rozwijającej się sieci marketów, sklepów i składów budowlanych w Polsce. Do tego grona nowoczesnych punktów sprzedaży dołączył Tomasz Rembecki ze swoim sklepem ''Pszczółka", zlokalizowanym obok salonu Blu i Fachowiec, który doskonale wpisuje się w obecne trendy handlu w marketach typu dom i ogród.

- Podjęliśmy tę strategiczną decyzję w kierunku sprzedaży bezpośredniej, której klienci sobie życzą - stwierdzał przedsiębiorca Tomasz Rembecki, który od 1998 roku prowadzi działalność w Płońsku, dziękując wszystkim współpracownikom i pracownikom, którzy, jak podkreślał, bardzo zaangażowali się w powstanie ''Pszczółki". - Pomogliście, więc daliśmy radę. Efekty ocenicie Państwo, kiedy wejdziecie do środka - zachęcał właściciel, mówiąc o różnorodności asortymentu. - Znajdziecie wszystko pod jednym dachem: dekoracje, narzędzia, farby i wiele, wiele innych produktów potrzebnych czy to do budowy, czy do remontu domu, mieszkania, jak i używanych choćby w ogrodzie - wymieniał Tomasz Rembecki. 

Symboliczną wstęgę przecinali także przedstawiciele władz samorządowych: wiceburmistrz Teresa Kozera oraz przewodniczący płońskiej rady miasta Henryk Zienkiewicz. - Bardzo nas cieszy, że biznes krajowy jest konkurencyjny do biznesu zagranicznego. Życzę rozwoju, abyście pomnażali dobra swoje i naszego miasta. I żeby ta Pszczółka owocny miód wam dawała - dodawał szef rady miasta.

Po części oficjalnej pierwsi klienci przekroczyli próg ''Pszczółki", a pomocny był im personel marketu, który odpowiadał na wszelkie pytania związane z kupowanym asortymentem. 

Na klientów czekały również m.in. paragonowe konkursy z wartościowymi nagrodami, smaczne przekąski i kawa z ekspresu. 

Płońska ''Pszczółka" zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 19, a w soboty od 7 do 16.   

Więcej zdjęć z wydarzenia w naszej fotogalerii poniżej. 

(ARTYKUŁ PROMOCYJNY)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone