Zamknij
REKLAMA

Impreza firmowa – podpowiadamy jak ją prawidłowo zorganizować!

08:44, 02.07.2019 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj

Jak zorganizować naprawdę dobrą imprezę, która zapadnie miło w pamięci uczestnikom wydarzenia? Zaczerpnij wiedzy o organizacji imprez firmowych i plenerowych od doświadczonych osób. Oto sposoby na rewelacyjną imprezę w plenerze!

Impreza firmowa – dlaczego warto?

Istnieje mnóstwo argumentów przemawiających za organizacją imprez firmowych. Do podstawowych zalet organizowania wspólnie spędzonych wolnych godzin należą:

  • bliższe poznanie osób, z którymi współpracuje się na co dzień,
  • odetchnięcie od ulicznego zgiełku i spędzenie miło chwil w doborowym towarzystwie,
  • nawiązanie wartościowych relacji, które mogą zaowocować w przyszłości,
  • budowanie pozytywnego i wiarygodnego wizerunku firmy,
  • przyczyniają się do większej rozpoznawalności marki,
  • zwiększenie reputacji w branży.

Jak profesjonalnie zorganizować imprezę firmową?

  1. Restauracja sprzyjająca integracji

Na pierwszym miejscu należy postawić na odpowiednie miejsce spotkania. Grill w zimie to niekoniecznie dobry pomysł, chyba, że Twoja firma chce przetestować najnowsze modele kurtek ocieplanych dla Eskimosów.

Restauracja powinna być usytuowana w miejscu sprzyjającym na swobodną wymianę myśli i poglądów. Naukowo udowodniono, że natura wpływa kojąco i harmonizująco na człowieka, dlatego warto korzystać z obfitości natury ile się da, szczególnie w okresie letnim.

Warto również zadbać, aby miejsce imprezy znajdowało się blisko siedziby firmy. Zwiększa to prawdopodobieństwo przybycie większej ilości uczestników.

Restauracja Powsin oferuje swoim gościom niebanalne spędzanie miłych chwil w okolicznościach natury oraz zapewnia profesjonalną obsługę i wykwintne dania przygotowywane na miejscu przez szefa kuchni. Jest oddalona jedyne 15 km od Warszawy oraz posiada mnóstwo miejsca na wspólne zabawy taneczne.

  1. Specjalne przygotowane menu

Znacznie lepiej prezentuje się odpowiednio dobrane pod uczestników wydarzenia menu. W ciepłe wieczory nic tak dobrze nie smakuje jak chłodny napoje wraz z potrawami z grilla przyrządzonymi przez doświadczonego kucharza. Wykwintne dania przyczynią się do dobrego nastroju uczestników.

  1. Zarządzanie pełną parą

Nie tylko w kuchni powinno wrzeć, ale również wszelkie inne aspekty powinny być prawidłowo zorganizowane. Warto zasięgnąć rady dotyczącej organizacji imprez firmowych w plenerze od osób pracujących w tej sferze zawodowo. Jeszcze lepszym wyborem może okazać się powierzenie im wykonania głównych zadań organizacyjnych. Pozwoli to osobie organizującej wydarzenie wystrzec się niepotrzebnych błędów i zaoszczędzi sporo czasu.

Impreza w plenerze – zadbaj o dobrą zabawę

Podstawą udanej imprezy jest dobra zabawa, której nie może zabraknąć na imprezie firmowej! Warto zaopatrzyć się w przebojowego dj lub zespół, którzy dostarczą rytmicznej muzyki i pozwolą uczestnikom wydarzenia porwać się w wir tanecznych hulanek.

Imprezy firmowe są świetnym momentem na podsumowanie dotychczasowych osiągnięć firmy i pracowników. Warto skupić się na sukcesach firmy i wznieść z tej okazji toast. Konkursy oraz loterie również mogą urozmaicić wspólny czas i podkręcić emocje!

 

(Artykuł sponsorowany )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone