Zamknij
REKLAMA

Dni otwarte w Naturhouse od poniedziałku do piątku!

13:34, 03.06.2019 | materiał zewnętrzny
Spotkaj się z dietetykiem - skorzystaj z darmowej analizy składu ciała i odbierz upominek

Centrum Dietetyczne Naturhouse w Płońsku obchodzi w tym roku swoje 5 urodziny. Z tej okazji zaprasza wszystkie zainteresowane osoby na Dni otwarte, które odbywają się w dniach 3-7 czerwca.

Placówka Naturhouse jest miejscem, gdzie przyjmują dyplomowani dietetycy, którzy pomogą Wam osiągnąć idealną wagę: ułożą indywidualny jadłospis, nauczą zdrowych nawyków żywieniowych, zmotywują do osiągnięcia celu. Specjaliści Naturhouse nie tylko pomogą zrzucić wagę, ale również edukują pacjentów w jednostkach chorobowych t.j.: dna moczanowa, insulinooporność, cukrzyca, PCOS, nadciśnienie, choroby tarczycy, Hashimoto. Odchudzamy nie tylko dorosłych, ale również dzieci od 7 roku życia. 

Odchudziliśmy już ponad tysiąc osób z Płońska i okolic, łącznie to ponad 11 000 zrzuconych kilogramów (11 ton!). Należymy do sieci Naturhouse Polska. Działamy według standardów firmy, która jest numerem jeden w dziedzinie żywienia i dietetyki na świecie. Jeśli potrzebujecie pomocy w zakresie odżywiania, to idealne miejsce dla Was! 

Serdecznie zapraszamy na konsultacje z naszymi dietetykami - ulica Mikołaja Kopernika 24/1 w Płońsku; tel.: 503 333 920.

(materiał zewnętrzny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone