Zamknij
REKLAMA

Dlaczego powinniśmy wybierać wyłącznie legalne zakłady bukmacherskie online?

13:57, 08.05.2019 | artykuł sponsorowany

Bukmacherzy w Polsce muszą spełnić wiele surowych warunków, aby otrzymać licencję zezwalającą na przyjmowanie zakładów wzajemnych w Internecie. 

Obecnie w polskiej Sieci działa kilkanaście podmiotów, które mają zezwolenie Ministra Finansów na tego typu usługi online. Bardzo ważne jest to, aby wiedzieć, który z nich to legalny bukmacher, a który nie, gdyż niewiedza może nas sporo kosztować. W tym czasie należą do nich FORTUNA, Star - Typ Sport (STS), LV BET, Milenium, TOTOLOTEK, Totalbet, forBET, E-TOTO, PZBuk (Cherry Online Polska), BEM Operations Limited na terenie Polski reprezentowany przez Betclic, Ewinner, BetFan, Traf-Zakłady Wzajemne i Typiko. Zawierając jakikolwiek zakład bukmacherski w Sieci, upewnij się, czy na pewno jest to oficjalna strona któregoś z powyższych buków. 

Polskie prawo przewiduje bardzo surowe kary dla tych graczy, którzy nie zamierzają go przestrzegać. 

Bukmacherskie zakłady obstawiane za pośrednictwem stron uznanych za nielegalne są traktowane jako przestępstwo prawno-skarbowe i obciążone karą grzywny o wysokości nawet stu dwudziestu stawek dziennych, co po przeliczeniu może się równać nawet trzydziestu siedmiu tysiącom złotych.

Każdy bukmacher ma swoje sztuczki

Warto mieć na uwadze, że bukmacherka to niebezpieczna zabawa, nawet jeśli zakłady zawieramy wyłącznie legalnie, ponieważ bardzo łatwo można się od tego uzależnić. 

Pozornie korzystne bonusy to to, na co bardzo łatwo kuszą się gracze. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ każdy z nas łapie się na atrakcyjne promocje, jednak w przypadku zakładów bukmacherskich często są one obciążone wieloma warunkami, by w ogóle móc wypłacić pieniądze. Wszystko to sprawia, że nieostrożny gracz bardzo łatwo wpadnie w błędny krąg.

Bonusy bez depozytu, freebety, atrakcyjne kursy, programy lojalnościowe dla stałych graczy, zakłady live, e-sporty - wszystko to może wydawać się niezwykle atrakcyjne. Obstawianie zakładów może stanowić ciekawą formę rozrywki, ale pod żadnym pozorem nie powinno być traktowane jako sposób na życie, gdyż może się to naprawdę źle skończyć.

Gra u legalnego buka może stanowić ekscytującą formę zyskania pewnych kwot, jednak nie powinno się pokładać w niej nadziei na zdobycie fortuny. Najgorsze, co można zrobić, to pozwolić, by mechanizm "kiedyś się odegram" przejął kontrolę nad naszym życiem.

Każdy zastanawia się, jakie są najkorzystniejsze zakłady bukmacherskie i jak grać, aby wygrać...

Rozsądnie potraktowane zakłady bukmacherskie przez Internet mogą stanowić pewien rodzaj hobby, zwłaszcza dla osób, które interesują się sportem.

Jeżeli danego gracza pasjonuje na przykład piłka nożna i jego wiedza o tej dyscyplinie jest duża, szansa na wygraną również wzrasta. Oczywiście zawsze trzeba mieć na uwadze fakt, że większość dyscyplin sportowych przebiega w tak dynamiczny sposób, że ciężko jest oszacować wynik na 100%. 

Zatem jeśli z zapartym tchem śledzisz takie rozgrywki jak Liga Europy UEFA, Liga Mistrzów albo 1 liga polska, potrafisz oszacować szanse poszczególnych drużyn, istnieje prawdopodobieństwo, iż Twój typ będzie trafiony. 

Oczywiście poza piłką nożną, do wyboru u praktycznie każdego bukmachera jest nawet po kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, przy czym w ramach każdej z nich gracz może wybierać pomiędzy różnymi rozgrywkami. 

Oczywiście te najsłynniejsze, to największa możliwość wyboru. Futbol to nie tylko Euro czy Mistrzów Liga. Nawet Ci, którzy nie śledzą tego rodzaju rozgrywek, doskonale wiedzą, jak szeroki jest wybór. Nie zawsze jednak tak jest. Są dyscypliny, gdzie paleta spotkań jest znacznie mniej rozbudowana, jednak pamiętajmy, że w bukmacherce poza emocjami płynącymi ze sportu chodzi głównie o wygrane. 

I tutaj jeszcze raz powtórzymy - bez względu na to, czy celujesz w MMA, skoki narciarskie, czy bardziej pociąga Cię koszykówka, piłka ręczna lub futbol amerykański - graj z głową! 

Więcej informacji https://epoznan.pl/news-news-93857

Należy pamiętać, że dozwolona jest gra tylko u legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Gra u nielegalnych jest zabroniona przez prawo. Każda forma hazardu wiąże się z ryzykiem utraty środków finansowych czy problemem uzależnień.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone