Zamknij
REKLAMA

Wyposażenie firmy w sprzęt ciężki

19:32, 25.04.2019 | materiały partnera

Firmy wykonujące usługi remontowo-budowlane nierzadko dysponują własnym sprzętem ciężkim. Czasami bywa również tak, że są na etapie tworzenia lub rozbudowy swojego parku maszynowego i szukają dobrych ofert na maszyny budowlane. Podobnie gospodarstwa rolne wymagają uzupełnienia czy stworzenia zespołu maszynowego. Nie każda firma może sobie pozwolić na zakup czy leasing nowego sprzętu, bardzo często poszukiwane są oferty na sprzęt używany. Gdzie warto wyposażać firmę czy gospodarstwo w odpowiednie maszyny budowlane i rolnicze?

W poszukiwaniu maszyn budowlanych

Dealerzy sprzętu ciężkiego oraz innych specjalistycznych maszyn prześcigają się w dedykowanych ofertach dla firm. Są one jednak najatrakcyjniejsze dla dużych przedsiębiorstw dokonujących częstych, sporych zakupów. Również oddziały światowych czy europejskich firm są w stanie wynegocjować stosunkowo atrakcyjne ceny. Co jednak w sytuacji konieczności zakupu sprzętu dla mniejszej firmy czy gospodarstwa? Jeżeli tego typu podmioty nie mogą sobie pozwolić na jednorazowy wydatek czy leasing nowej maszyny budowlanej, warto rozejrzeć się za sprzętem z drugiej ręki. Oczywiście szukać można w lokalnych ofertach sprzedaży. Do zakupu można także wykorzystać aukcje maszyn rolniczych i budowlanych, a także pojazdów i innych urządzeń przydatnych w firmach z tych dziedzin.

Jak kupić sprawdzony i pewny sprzęt?

Zakup używanej koparko-ładowarki, spychacza czy frezarki zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Nie ma pewności, jak sprzęt był eksploatowany wcześniej i jak długo jeszcze podziała. Zakup na aukcjach klaravik maszyn rolniczych czy budowlanych pozwala jednak nie tylko na możliwość natrafienia na prawdziwe okazje cenowe, ale również na sprawdzonych dostawców-sprzedawców maszyn. Firma nawiązała współpracę z największymi potentatami wykorzystującymi sprzęt ciężki. Zwykle pochodzi on z parków maszynowych dużych, międzynarodowych firm budowlanych, natomiast ich opisy i specyfikacje bieżące są w pełni wiarygodne. Poleasingowe sprzęty budowlane cieszą się dużym uznaniem kupców. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone