Zamknij
REKLAMA

Masz Instagrama? Teraz możesz pojawić się na Plonskwsieci.pl

11:01, 15.01.2019 | RED
Skomentuj
Dział poświęcony materiałom z serwisu Instagram to nasza najnowsza propozycja [Foto: Shutterstock/zdjęcie ilustracyjne]

Prowadzisz konto na Instagramie i chcesz zaistnieć na portalu PwS? Wystarczy, że oznaczysz swój dowolny wpis hashtagiem #plonsk, #plonskwsieci lub #pwspl, albo jako lokalizację wybierzesz nasze miasto. Niewykluczone, że Twoja fotografia lub film niebawem pojawią się na stronie głównej naszego serwisu.

Dział poświęcony materiałom z serwisu Instagram to najnowsza propozycja dla naszych Czytelników. W ten sposób chcemy pokazać im najciekawsze fotografie i nagrania wykonywane przez płońszczan, które publikowane są w jednej z najpopularniejszych aplikacji społecznościowych na świecie.

Czym jest Instagram? To aplikacja dostępna na telefonach komórkowych wyposażonych w aparat fotograficzny i dostęp do Internetu. Dzięki niej każdy może robić zdjęcia i kręcić filmy, by później nakładać na nie kolorowe filtry i publikować w sieci.

Od nowego roku najciekawsze fotografie i filmy oznaczone wskazanym hashtagiem - przypomnijmy: #plonsk, #plonskwsieci lub #pwspl - można obejrzeć w naszym najnowszym dziale. Wśród autorów publikowanych tu materiałów są m.in.: pasjonaci sportu i motoryzacji, miłośnicy lokalnych widoków, fani aktywnych form spędzania wolnego czasu, a także inne osoby, które chcą czymś pochwalić się w Internecie.

Zachęcamy do odwiedzania działu Instagram Plonskwsieci.pl i aktywnego udziału w jego tworzeniu. Najnowsze wpisy można znaleźć na stronie głównej naszego portalu.

(RED)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone