Zamknij
REKLAMA

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum otworzył swój kolejny oddział w Płońsku

09:19, 28.11.2018 | materiał zewnętrzny/promocyjny

Przestronne biuro ze strefą obsługi klientów, kącikiem dla dzieci i zapleczem biurowo-szkoleniowym. Tak wygląda nowy oddział Domu Ubezpieczeniowego Spectrum w Płońsku. Dzięki tej inwestycji ogólnopolska multiagencja poszerza swoją sieć sprzedaży. 

Płońsk to nie tylko jedno z najszybciej rozwijających się miast na Mazowszu, ale także centralny ośrodek handlowo-usługowy w blisko stutysięcznym powiecie. Do niedawana prym wiódł w nim przemysł spożywczy. Jednak nie tylko międzynarodowe sieci handlowe widzą potencjał w Płońsku.

Nowy oddział Spectrum w Płońsku

Spectrum to multiagencja ubezpieczeniowa, która w ponad 140 miejscach w Polsce prowadzi sprzedaż produktów ubezpieczeniowych przez sieć oddziałów własnych, placówek działających w oparciu o model franczyzowy oraz lokalnych agentów. Pierwszy płoński oddział Spectrum został otwarty w 2007 roku, drugi 29 października br.

– Zdecydowaliśmy się na otwarcie naszej nowej placówki w Płońsku, ponieważ od początku naszej działalności w tym mieście klienci obdarzyli nas zaufaniem, docenili profesjonalizm pracowników, rekomendowali nasze usługi swoim znajomym, odwiedzali nas systematycznie i licznie, a my chcieliśmy zapewnić klientom komfortowe warunki obsługi. Poza tym postrzegamy Płońsk jako idealne miejsce do rozwoju biznesu. Dogodna infrastruktura i zaangażowana społeczność to niepodważalne atuty tego miasta – komentuje Monika Gołębiewska, koordynator ds. rozwoju sieci Domu Ubezpieczeniowego Spectrum.

Nowo otwarty oddział Spectrum to przestronne biuro z komfortową strefą obsługi klientów, kącikiem dla dzieci i zapleczem biurowo-szkoleniowym Biuro znajduje się przy ulicy Kopernika 24/1 i jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -17:00.

Ubezpieczenie w korzystnej cenie 

We wszystkich placówkach ogólnopolskiej multiagencji klienci mogą bezpłatnie porównać oferty ponad 30 towarzystw ubezpieczeniowych i wybrać polisę odpowiadającą ich aktualnym potrzebom. – Jako multiagencja wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. W naszych oddziałach Klienci mogą zapoznać się z ofertą ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych czy na życie i wybrać produkt, który będzie dostosowany do jego potrzeb nie tylko pod względem zakresu, ale również ceny – dodaje Monika Gołębiewska. 

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum działa na polskim rynku już ponad 12 lat. Współpracuje z takimi towarzystwami ubezpieczeniowymi jak PZU, UNIQA, WARTA, Allianz, AXA, HDI czy Generali.

O firmie 

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum to ogólnopolska multiagencja, zajmująca się sprzedażą produktów ubezpieczeniowych osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku. Obecnie w ponad 140 biurach (oddziałach własnych, franczyzowych oraz biurach agencyjnych) na terenie całego kraju prowadzi sprzedaż produktów ubezpieczeniowych. Dom Ubezpieczeniowy Spectrum współpracuje z ponad 30 towarzystwami ubezpieczeniowymi, wśród których znajdują się m.in. PZU, UNIQA, WARTA, Allianz, AXA, Generali czy MTU. Firma oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, na życie, majątkowe, firmowe, podróżne oraz osobowe.

(materiał zewnętrzny/promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone