Zamknij
REKLAMA

Kod promocyjny i bonus na 100 zł – jak to działa

08:44, 26.11.2018 | materiał zewnętrzny

Znowelizowana ustawa hazardowa, która zaczęła obowiązywać 1 kwietnia 2017 roku, uregulowała działanie branży bukmacherskiej w naszym kraju. Legalni bukmacherzy poprawiają swoje wyniki finansowe i walczą o klientów coraz bardziej atrakcyjnymi promocjami. Jedną z najpopularniejszych są oferowane przez nich kody bonusowe, które umożliwiają uzyskanie dodatkowych pieniędzy na obstawianie wyników sportowych. Podpowiadamy, jak działają zarówno kody promocyjne, jak i same bonusy.

Znowelizowana ustaw hazardowa, pod groźbą wysokich kar finansowych, zmusiła bukmacherów bez licencji ministerstwa finansów do wycofania się z naszego kraju. Legalni bukmacherzy otrzymali natomiast m.in. szersze niż dotąd możliwości reklamowania swoich usług, co w połączeniu z blokowaniem domen operatorów bez koncesji MF szybko przełożyło się na wzrost ich dochodów.

– W mojej opinii 2018 r. będzie dla branży bardzo ciekawy. Największe korzyści odczują sami gracze, ponieważ rywalizacja pomiędzy różnymi markami wpłynie na podniesienie jakości usług i większe korzyści materialne – powiedział agencji Newseria Biznes Piotr Glinkowski z Arskom Group. Jedną z korzyści dla klientów są rozmaite promocje oferowane przez legalnych bukmacherów. Wyróżniają się wśród nich kody bonusowe, dzięki którym zyskać można dodatkowe pieniądze na obstawianie zakładów wzajemnych. 

Jak działają kody bonusowe? 

Kody bonusowe to specjalne ciągi cyfr i/lub liter (czasami również określone słowa), które gracz wpisuje w dane miejsce na stronie internetowej bukmachera. Działają one analogicznie do kodów promocyjnych dostępnych np. w sklepach internetowych. O ile jednak w tym przypadku uzyskać można obniżkę ceny, darmową dostawę czy produktu gratis, kod bonusowy do legalnego bukmachera umożliwia otrzymanie tzw. bonusu, czyli dodatkowej sumy pieniędzy, którą następnie przeznaczyć można na obstawianie zakładów bukmacherskich. Kody bonusowe zazwyczaj znajdują się bezpośrednio na stronach internetowych operatorów, czasami także oferują je ich sprawdzeni partnerzy, tacy jak portal LegalSport. 

Dzięki kodom bonusowym uzyskać można kilka rodzajów bonusów. Bonus na start to premia już za samo założenie konta u legalnego bukmachera - z kodem bonusowym możemy liczyć na lepsze warunki bonusu powitalnego niż gracze bez kodu. Stosując kod rejestracyjny można zyskać też bonus od depozytu, który jest dodatkową kwotą przyznawaną graczowi w momencie dokonywania przez niego wpłaty na swoje konto.

Dla przykładu – oznacza, że gracz, który w okresie obowiązywania promocji zasili konto określoną kwotą, otrzyma od bukmachera dodatkowe 100 zł na zakłady wzajemne. W końcu istnieją również bonusy bez depozytu, zazwyczaj oferowane graczom przy okazji dużych imprez i specjalnych okazji, takich jak mistrzostwa świata czy europy w piłce nożnej. Aby je otrzymać, zazwyczaj trzeba jednak dokonać określonej czynności, np. ściągnąć aplikację mobilną bukmachera, przesłać zdjęcie karnetu na mecze danej drużyny itp. 

Jak natomiast działa sam bonus? Wróćmy tu do wcześniejszego przykładu. Jeśli gracz otrzymał bonus 100 zł nie oznacza to, że może go od razu wypłacić. Są to pieniądze, które należy przeznaczyć na obstawianie zakładów – w zależności od regulaminu promocji mogą to być zakłady na wszystkie dyscypliny z oferty bukmachera albo tylko na wybrane. Zazwyczaj wymagane jest dwu-, trzy-, niekiedy czterokrotny obrót bonusem. Dopiero po tym czasie gracz może go wypłacić. 

Jak więc widać, kody bonusowe i same bonusy są doskonałym sposobem, by cieszyć się rozrywką, jaką daje odpowiedzialna gra u legalnych bukmacherów! 

(materiał zewnętrzny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© plonskwsieci.pl | Prawa zastrzeżone