Zamknij
REKLAMA

Diolasheer Ice – profesjonalny laser do depilacji

14:38, 20.12.2021 | materiały partnera

Depilacja laserowa to jeden z najbardziej pożądanych zabiegów oferowanych obecnie w gabinetach kosmetologicznych i klinikach medycyny estetycznej. Jeśli nie posiadasz jej jeszcze w ofercie swojego gabinetu medycyny estetycznej, to czas to zmienić. Przedstawiamy jeden z najnowocześniejszych i stosunkowo niedrogich laserów do depilacji, umożliwiający usuwanie zarówno ciemnego, jak i jasnego owłosienia.

Na czym polega depilacja laserowa?

Depilacja laserowa to jedyna trwała metoda usuwania owłosienia. Chociaż w ostatnim czasie pojawia się coraz więcej urządzeń do domowej epilacji, to nadal zabiegi profesjonalne wykazują najwyższą skuteczność i umożliwiają nieodwracalne usunięcie włosków na danym obszarze.

Lasery do depilacji stosowane w gabinetach medycyny estetycznej bezbłędnie docierają do mieszków włosowych, bez uszkadzania otaczających je skóry. Energia emitowana przez laser diodowy absorbowana jest w mieszku i zamieniana na energię cieplną, która nieodwracalnie niszczy włos wraz z macierzą. Owłosienie będące w fazie wzrostu (anagenu), które zostało poddane działaniu lasera, na danym obszarze już nie odrasta.

Warunkiem skuteczności depilacji laserowej jest wykonanie pełnej serii zabiegów w odpowiednich odstępach czasowych. Liczbę oraz częstotliwość epilacji ustala kosmetolog na podstawie indywidualnych cech pacjenta, m.in. koloru skóry, barwy włosów, gospodarki hormonalnej. Zabiegi powtarza się co kilka tygodni, aby umożliwić wszystkim włosom na danym obszarze wejście w fazę anagenu. 

Czym powinien charakteryzować się dobry laser do depilacji?

Cechy pożądane w nowoczesnych laserach do depilacji to przede wszystkim:

  • Możliwość przeprowadzenia szybkiego i mało bolesnego zabiegu.
  • Zastosowanie technologii, gwarantującej pełne bezpieczeństwo zabiegu.
  • Możliwość zastosowania urządzenia do depilacji laserowej również w przypadku skóry wrażliwej i naczynkowej.
  • Wysoka skuteczność w przypadku różnych fototypów skóry. Dobry laser powinien być odpowiedni dla różnych odcieni karnacji i kolorów owłosienia.
  • Możliwość zmiany powierzchni działania poprzez wybór różnej wielkości głowic. Dzięki temu można wykonać szybki i precyzyjny zabieg zarówno na małych, jak i na dużych partiach ciała.
  • Długotrwałe efekty zabiegu.
  • Możliwość wykonywania zabiegu o każdej porze roku.  

Nowoczesny, spełniający powyższe kryteria sprzęt do epilacji kupisz w LightDerm w Łodzi, gdzie dodatkowo skorzystasz z profesjonalnego doradztwa i szkoleń.

Diolasheer Ice – najnowocześniejsza technologia epilacji na rynku

Diolasheer Ice 1200 Pro to laser diodowy, który wyposażony został w dwie głowice i działa w trzech długościach fali (755 nm, 808 nm oraz 1064 nm), dzięki czemu umożliwia łatwe dopasowanie parametrów zabiegu do różnych partii ciała, typów karnacji i rodzajów owłosienia. To innowacyjne urządzenie do epilacji posiada efektywny system chłodzenia, który minimalizuje odczucia bólowe i zapewnia pacjentowi pełen komfort podczas zabiegu. Dzięki zastosowaniu dużej rozpiętości długości fal laser ten umożliwia skuteczną depilację owłosienia zarówno o wysokim, jak i niskim stężeniu melaniny, również włosów blond. Diolasheer Ice 1200 Pro jest skonstruowany w ten sposób, aby jego obsługa była intuicyjna i szybka. Inteligentny tryb IN-Motion pozwala na osiągnięcie niespotykanej prędkości – do 10 strzałów na sekundę. Dzięki temu możliwe jest wykonanie minimalnie krótkiego i maksymalnie komfortowego zabiegu dla pacjenta.

Jeżeli szukasz sprawdzonego lasera do depilacji do swojego gabinetu, skontaktuj się z firmą LightDerm z Łodzi, która prowadzi sprzedaż profesjonalnych rozwiązań sprzętowych dla medycyny estetycznej.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%