Zamknij
REKLAMA

Jak być zauważonym wśród tłumu? Sprawdź litery 3D

09:31, 22.07.2022 | materiał partnera

Przechadzając się głównymi ulicami miasta możemy dostrzec kilkadziesiąt firm, restauracji, sklepów i innych miejsc, które oferują produkty i usługi. Jak w takim tłumie wyróżnić swoją firmę i zachęcić potencjalnych klientów do zakupu właśnie twoich wyrobów lub skorzystania z usług twojej firmy? Przeczytaj ten artykuł do końca, a dowiesz się więcej na temat innowacyjnej promocji twojej firmy. 

Sposób na bycie zauważonym w tłumie – litery 3D 

Jeśli szukasz sposobu, aby twoja firma została w końcu dostrzeżona przez potencjalnych klientów, warto przeczytać czym są litery 3d. Już od kilku dekad podświetlane neony cieszą się niesłychaną popularnością. Ba, nawet w stolicy Polski, Warszawie mają swoje muzeum. Litery 3d to połączenie neonu z trójwymiarowością, a więc każda z liter ma swoją długość, szerokość oraz wysokość i wyraźnie „odstaje” od powierzchni na której jest zlokalizowana, np. ściany.  Litery 3D są dostępne w dwóch rodzajach: jako reklamy świetlnej oraz reklamy niepodświetlonej.  

Reklamy świetle to wszystkie reklamy, które są umieszczone na zewnątrz budynków i mogą być podświetlone nawet całą dobę. Takie reklamy najczęściej promują lokalne rozrywkowe, puby, restauracje oraz wszystkie inne miejsca, gdzie ludzie pragną odpoczynku i rozrywki. Reklamy świetle są zlokalizowane na najbardziej uczęszczanych ulicach naszego kraju. 

Natomiast reklamy niepodświetlane są wybierane do ozdobienia wnętrza budynku. Te produkty są stosowane jako nieszablonowe szyldy reklamowe, które pełnią funkcję dyskretnej reklamy wewnątrz. Warto również zauważyć, że reklamy niepodświetlane są wykorzystywane w dekoracji wnętrz przez znanych dekoratorów wnętrz, jak i indywidualnych klientów, którzy pragną odmienić swoje cztery ściany i nadać im trochę nowoczesności. 

Dlaczego warto wybrać litery 3D? 

Jest wiele powodów dlaczego warto wybrać litery 3D. Oto niektóre z nich: 

- litery trójwymiarowe pozwolą szybciej zauważyć twoją firmę lub punkt usługowy 

- litery, które są używane do reklamy są duże i czytelne, więc bez problemu przyciągają wzrok każdego przechodnia 

- litery 3D są idealne do promowania twojej firmy zarówno w dzień (litery niepodświetlane), jak i w porze wieczornej i nocnej (litery podświetlane) 

- napisy składające się z liter 3d mogą być stosowane zarówno na zewnątrz budynku jak i w środku. Tak naprawdę zastosowanie jest bardzo rozległe i ostateczny cel używania liter 3D zależy tak naprawdę od klienta, który zdecyduje się zakupić litery 3d.  

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%