Zamknij
REKLAMA

Pieczątki Modico – najwyższa jakość w dobrej cenie

13:42, 21.07.2022 | materiał partnera

Modico to firma specjalizująca się w produkcji wysokojakościowych pieczątek stworzonych w technologii Sun Stamper. Ich zaletą jest przede wszystkim wysoka trwałość i żywotność nawet pięciokrotnie dłuższa w porównaniu z tradycyjnymi pieczątkami. Wysoka jakość wykonania przekłada się również na komfort stemplowania oraz wyrazistość wykonanego stempla.  

Czym charakteryzują się pieczątki Modico? 

Pieczątki Modico są wykonywane w nowoczesnej technologii Sun Stamper. Są one projektowane z myślą o wygodnym stemplowaniu w szerszej perspektywie czasu. Jakościowa pieczątka jest w stanie wykonać nawet do 20,000 odbić, a zatem, nawet pięć razy więcej aniżeli tradycyjna pieczątka. To oczywiście przekłada się na oszczędności finansowe. Pieczątki Modico są zatem dedykowane wszystkim firmom, ale również instytucjom, które każdego dnia wykonują dużą liczbę stempli. Jednakże jest to dobry wybór także dla osób wykonujących stemple okazjonalnie – pieczątki marki Modico odznacza się trwałością do 7 lat, co stanowi rewelacyjny wynik.  

Jakie pieczątki oferuje marka Modico? 

W obszernym katalogu pieczątek Modico dostępne są pieczątki oferujące jakość odbicia na poziomie 900 dpi, co oczywiście ułatwia umieszczenie na stemplu określonego tekstu, grafiki, logotypu, a nawet zdjęcia. To sprawia, że pieczątki Modico są bardzo uniwersalne i dostosowane do wymogów i potrzeb różnych firm, instytucji, jak również osób prywatnych. Cechuje je bardzo kompaktowa i ergonomiczna budowa, co oczywiście zwiększa komfort stemplowania, co przy dużej liczbie odbić w krótkim czasie jest ważnym udogodnieniem. Są to pieczątki beztuszowe, które nie zasychają, dzięki czemu, w każdej chwili są gotowe do stemplowania. Pieczątki Modico można pozyskać w różnych rozmiarach stempla, co ułatwia wybór pod kątem indywidualnych potrzeb.  

Dlaczego warto wybrać pieczątki Modico? 

Modico to synonim wysokiej jakości w branży pieczątek. Są to nowoczesne pieczątki beztuszowe, które zachowują trwałość nawet przez 7 lat i pozwalają wykonać do 20,000 odbić bez konieczności uzupełniania. Stempel może zawierać dowolny teksty, grafikę, logotyp czy zdjęcie, a zatem klienci mają dużą swobodę w projektowaniu pieczątki dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Pieczątki Modico oferują również korzystny stosunek ceny do jakości. Choć są nieco droższe od tradycyjnych pieczątek, mogą zaoferować nawet pięciokrotnie dłuższą żywotność, co w finalnym rozrachunku oznacza dodatkowe oszczędności i wyższy komfort pracy.  

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%