Zamknij
REKLAMA

Dwadzieścia pięć lat i jeszcze dłużej! Geneza srebrnych godów

09:28, 10.05.2022 | Materiał zewnętrzny
[fot.: od zleceniodawcy materiału]

Związek małżeński to wyjątkowa i odpowiedzialna relacja łącząca dwójkę ludzi. Wraz ze stażem relacji, inaczej nazywa się każdą rocznicę. Pierwszy rok od zaślubin zwany jest papierowym – jednak wraz z ilością lat stażu, materia relacji staje się coraz twardsza. I tak przez drewnianą rocznicę, cynową, stalową, koronkową, przechodzimy do o wiele twardszych i szlachetniejszych materiałów. Dlatego 25 lecie ślubu nosi dumną nazwę srebrnych godów. Taka rocznica jest powodem do świętowania i radowania się – miłość nie mija nawet po tylu wspólnie spędzonych latach!

Tańce, hulanki, zabawy! Huczne obchody rocznicy

Wiele osób na obchody rocznicowe zaprasza najbliższych, z którymi wspólnie mogą powspominać dobre czasy. Impreza przypomina nieco ponownie odtworzone wesele. Wszyscy spotykają się razem, bawią się i świętują! Parze składa się również upominki, które mają stanowić dla nich swoistą pamiątkę długoletniego stażu. Jak wybrać jednak najbardziej odpowiedni prezent dla pary? Choć może wydawać się to proste, nie zawsze takie się okazuje. Warto jednak postawić na klasykę, do której dodać można odrobinę swojej własnej ingerencji twórczej. Symboliczne podarunki są jednymi z najlepszych, jakie można wybrać. Dlaczego? Dzięki nim okazuje się nie tylko gratulacje, ale też wsparcie. Stanowić one mogą również fenomenalną ozdobę i pamiątkę, do której wieloletnie małżeństwo będzie z chęcią wracać.

Klasyka, elegancja i coś od siebie. Przepis na prezent idealny

Srebrne gody są symbolicznym świętem – dlatego warto poszukać czegoś, co stanowić będzie przypomnienie o tak wielu szczęśliwych latach spędzonych razem. Prezent na 25 lecie ślubu powinien zawierać w sobie nostalgię, ale również być kreatywny i elegancki. Świetnym wybór stanowić może zrobione z drewna pudełko z życzeniami i kryształowymi łabędziami w środku. Ptaki te są kojarzone z długotrwałym związkami i miłością już od wielu lat. Taki prezent nie tylko ładnie wygląda, ale może stanowić pamiątkę na kolejne dwadzieścia pięć lat i jeszcze dłużej! Gdzie szukać kryształowych łabędzi? Oferuje je między innymi firma Murrano, posiadająca w swoim asortymencie prezenty na tak szczególne okazje. Fantastycznym dodatkiem do podarunku są też metalowe plakaty, stanowiące trwalszy zamiennik kartek z życzeniami. Aby prezent stał się bardziej osobisty, można dodać na przedmioty swój własny nadruk – opcja ta pozwala spersonalizować prezent wedle uznania. Podarunki tego typu wykonane są z odpornych na czas materiałów – zupełnie tak samo, jak odporna jest miłość zakochanej w sobie pary!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%