Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
15:37, 12.08.2022
Artur Rojek został ambasadorem inicjatywy Rossmanna „Czujesz Klimat?”. Artysta ogłosił swoją decyzję podczas OFF Festivalu w Katowicach. Wspólnie z marką będzie promował bardziej ekologiczne postawy, bo nasze małe, codzienne wybory – także podczas zakupów – mają wielki wpływ na środowisko. W nadchodzących miesiącach do inicjatywy dołączą kolejni ambasadorzy, którzy podzielą się swoimi sposobami na lepsze, bardziej przyjazne środowisku życie.
12:05, 09.08.2022
Uzupełniając nową kuchnię o pełne wyposażenie, w tym również w płytę gazową, zastanawiamy się, jaka ilość palników będzie w pełni wystarczająca? Choć popularne w ostatnich latach płyty z mniejszą ilością palników pozwalają zaoszczędzić mnóstwo miejsca na blacie, nie zawsze będą dobrym rozwiązaniem. W szczególności dla licznych rodzin. Te skłaniają się raczej ku płytom 5-palnikowym. Czy słusznie? Kiedy warto postawić na aż 5 palników?
11:46, 09.08.2022
Już z samej nazwy możemy łatwo odczytać zastosowanie cegły elewacyjnej. Podstawowe przeznaczenie obejmuje więc wykorzystanie jej na zewnątrz. Ze względu na swoje właściwości cegła elewacyjna nie wymaga żadnego dodatkowego zabezpieczenia, jak ma to miejsce w przypadku innych materiałów wymagających tynkowania. Dzisiejsza technologia pozwala uzyskać cegły licowe różniące się między sobą nie tylko wyglądem, ale wieloma innymi parametrami. To sprawia, że możemy wyróżnić różne typy cegły elewacyjnej. W tym artykule przedstawiamy te najczęściej spotykane.
08:50, 09.08.2022
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" mówimy m.in. o dużych zmianach w konstancińskim Stocerze, kolejnych milionach z programu Mazowsze dla równomiernego rozwoju, 10-tych urodzinach Portu Lotniczego Warszawa/Modlin, a także o Grand Prix Wierzba dla Muzeum Mazowieckiego w Płocku. Na koniec zdamy relację z MAZOpikniku w Iłży.
13:47, 07.08.2022
Już 12 sierpnia do Nowego Miasta ponownie zawitają miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. W dniach 12, 13, 14 i 15 sierpnia 2022 r. odbędzie się tutaj zlot food trucków, czyli uczta „pod chmurką” dla całej rodziny. To prawdziwa gratka dla fanów street foodu i dobrej kuchni. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI.
REKLAMA
13:14, 05.08.2022
E-urząd skarbowy to nowa koncepcja, która zmienia sposób, w jaki ludzie przygotowują i rozliczają podatki. Niedawno został wprowadzony przez rząd, aby ułatwić rozliczanie podatków osobom mieszkającym na odległych obszarach lub z ograniczonym dostępem do urzędów. Internetowy urząd skarbowy pomaga również w obniżeniu kosztów i zwiększeniu efektywności.
00:00, 05.08.2022
Odpowiednia pielęgnacja włosów to gwarancja ich zdrowia oraz estetycznego wyglądu. Aby utrzymać gładkie i lśniące kosmyki, powinniśmy regularnie stosować produkty dopasowane do naszych potrzeb i oczekiwań. Wybierając odpowiedni kosmetyk, dobrze jest wiedzieć jakiego rodzaju mamy włosy i jaki efekt chcemy osiągnąć. Dodatkowo warto wczytać się w skład kosmetyku, ponieważ to od niego zależy, czy nasza skóra głowy pozostanie zdrowa i odwdzięczy się nam pięknymi pasmami.
16:51, 04.08.2022
To był trudny rok – pandemia, rosnąca inflacja i duży wzrost cen. Mimo to samorząd Mazowsza zrealizował większość zaplanowanych na 2021 rok inwestycji i pomógł lokalnym samorządom. Na czerwcowym sejmiku radni ocenili pracę zarządu województwa mazowieckiego.
08:21, 02.08.2022
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego „Mazowsze. Wiadomości z regionu” mówimy m.in. o nowym odcinku drogi łączącym strefę przemysłową Mińska Mazowieckiego z drogą wojewódzką, milionie złotych dla gminnych rad seniorów, wakacjach dla ponad 400 ukraińskich dzieci, a także o nowej bieżni lekkoatletycznej, która powstanie przy ciechanowskiej podstawówce. Zdamy również relację z Mazopikniku w Ostrołęce.
09:08, 29.07.2022
Chyba każdy z nas stał kiedyś przed zadaniem wyszorowania podłogi czy to w pracy, czy domu. Im więcej spędziliśmy nad tym czasu, tym bardziej doceniamy efekt, jaki uzyskaliśmy i tym mocniej staramy się go utrzymywać. Co, jednak jeśli powierzchnia do czyszczenia ma metraż sporej galerii handlowej, a efekty pracy nie są tak szanowane, jakbyśmy chcieli. Z pomocą przychodzi nam szorowarka do podłóg.
REKLAMA
09:22, 26.07.2022
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego „Mazowsze. Wiadomości z regionu” mówimy m.in. o zmodernizowanym nowoczesnym oddziale neurologii z pododdziałem udarowym w Szpitalu Kolejowym w Pruszkowie, o projektach tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza, które zostaną zrealizowane w regionie radomskim. Pokażemy także jak bawili się uczestnicy Mazopikniku w Płocku i pikniku „Ikar z Mazowsza” w Muzeum Wsi Radomskiej. A na koniec zabierzemy Państwa na regaty żeglarskie nad Zalew Włocławski.
00:00, 26.07.2022
Obecność w Internecie nie oznacza, że trzeba działać na dużą skalę, globalnie. W sieci jest również miejsce dla mniejszych firm, które działają na rynku lokalnym. Jak pozycjonować ich strony internetowe?
00:00, 26.07.2022
Fotowoltaika (PV) to system, który zamienia światło słoneczne na energię elektryczną prądu stałego.
00:00, 26.07.2022
Nie od dziś wiadomo, że istnieje możliwość skorzystania z zewnętrznej obsługi informatycznej, a coraz więcej przedsiębiorców wybiera takie usługi. Bierze się to z tego, że takie rozwiązanie niesie za sobą szereg korzyści. Jeśli i my zastanawiamy się nad postawieniem na zewnętrzną firmę zajmująca się IT, warto poznać największe zalety współpracy na takich zasadach.
11:03, 25.07.2022
Volvo jest szwedzką marką samochodów osobowych z naprawdę bogatą historią, która kojarzona jest przede wszystkim z wieloma innowacjami w zakresie bezpieczeństwa. Istnieje ona już prawie od 100 lat i aktualnie jest ona zaliczana do segmentu samochodów premium.
REKLAMA
REKLAMA