Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
11:21, 05.07.2022
W każdą środę około godz. 18:00, w aplikacji Rossmann PL, można wygrać voucher na wybrany produkt. Dzięki „Szybkiej akcji” zapłacisz od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych mniej za jeden, konkretny, wskazany artykuł. Liczba voucherów jest limitowana – co tydzień będzie ich kilkanaście tysięcy. Mogą je zdobyć klienci, którzy są w Klubie Rossmann i jako pierwsi się po nie zgłoszą w aplikacji.
08:37, 05.07.2022
Petardy, wyrzutnie rakiety lub inne akcesoria pirotechniczne kojarzą się głównie ze świętowaniem nadejścia nowego roku, a więc z sylwestrową nocą, jednak używa się ich znacznie częściej, do uświetnienia wielu okazji. Które z nich warto kupić, odwiedzając sklep z petardami?
07:55, 05.07.2022
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego „Mazowsze. Wiadomości z regionu” mówimy m.in. o specjalnych wakacyjnych pociągach Kolei Mazowieckich nad morze, czarnych punktach wodnych w Płocku, nowych wystawach w warszawskim Muzeum Azji i Pacyfiku i radomskiej Elektrowni oraz tradycyjnym Weselu Kurpiowskim.
10:31, 04.07.2022
Będą to mieszkania na wynajem w nowobudowanym budynku wielorodzinnym przy ul. Padlewskiego w Płońsku. Inwestycja realizowana będzie przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową SIM Północne Mazowsze Sp. z o.o. Zanim to nastąpi, zainteresowani mieszkaniami powinni złożyć w Urzędzie Miejskim w Płońsku tzw. deklarację o zamiarze o najem lokalu mieszkalnego w ramach tej inwestycji.
10:59, 29.06.2022
Ekspert kredytowy to ktoś, kto posiada wiedzę i umiejętności, które pomagają ludziom zarządzać swoimi finansami. Są rodzajem doradcy finansowego, który pomaga ludziom uzyskać pożyczki, kredyty hipoteczne i inne rodzaje pomocy finansowej.
REKLAMA
09:28, 29.06.2022
Pomagają dodać atmosferę, styl i osobowość do miejsca. Istnieje wiele różnych rodzajów dekoracji, które można wykorzystać na każdą okazję, taką jak wesela, wieczory panieńskie i urodziny.
08:37, 28.06.2022
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" mówimy m.in. o wotum zaufania i absolutorium dla zarządu województwa mazowieckiego, rozpoczynającej się budowie tunelu w Sulejówku, obwodnicy Sierpca, która powstanie w ciągu 2 lat, wsparciu dla Węgrowa w walce ze skutkami nawałnic. Przedstawimy również laureatki i laureatów konkursu Lady D. i Gentelman D. oraz zwycięzców Konkursu Orkiestr Dętych.
09:19, 27.06.2022
A może by tak spędzić weekend pod mazowiecką chmurką? Przygodę, niezależność, a jednocześnie komfort mamy gwarantowane. Samorząd Mazowsza zachęca do zwiedzania regionu. Jest tu sporo atrakcji, a już niedługo odbędą się pierwsze Mazopikniki.
13:46, 24.06.2022
TekStylowo to prawdziwa kopalnia markowej odzieży używanej, dlatego chcemy, aby każdy miał do niej dostęp na wyciągnięcie ręki. W związku z tym otwieramy kolejne nasze punkty, m.in. w Płońsku! - informuje TekStylowo.pl, największa w Polsce sieć wielkopowierzchniowych sklepów z odzieżą używaną. Blisko 100 przyjaznych punktów w całym kraju i 30 tysięcy klientów dziennie. Teraz w grupie tej znajdą się również mieszkańcy Płońska i okolic.
16:26, 22.06.2022
Jedno z najważniejszych dla rejonu Mazowsza wydarzeń rolniczych zebrało ponad 150 tysięcy odwiedzających, chcących zobaczyć rolnictwo przyszłości, a także nowe rozwiązania agronomiczne. Krajowe DNI POLA 2022 stały się też okazją do spędzenia przyjemnego popołudnia z mocą atrakcji i zabaw dla rodzin z dziećmi. Kto z niemal 400 wystawców zapewnił je w najciekawszej formie?
REKLAMA
12:23, 20.06.2022
Ostatni tydzień na oddanie głosu w Budżecie Obywatelskim Mazowsza. Wybierz projekt z regionu ciechanowskiego i oddaj swój głos. „Otwórz się na teatr”, instalacja holograficzna, budowa chodnika, ciechanowska szkoła rodzenia i ciechanowska wioska kobiet czy festiwal twórczych inspiracji to tylko część z 13 propozycji zgłoszonych przez mieszkańców w tym regionie. Głosowanie trwa tylko do 30 czerwca br.
11:02, 20.06.2022
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" mówimy m.in. o 125 najniebezpieczniejszych kąpieliskach na Mazowszu, podpowiemy, jak zagłosować w Budżecie Obywatelskim Mazowsza, o pierwszym w Polsce przypadku małpiej ospy, zajęciach dla ukraińskich licealistów, najlepszych mazowieckich smakach Mazowsza oraz o Festiwalu Artystów Ulicznych i Precyzji.
08:21, 20.06.2022
Budować można na różne sposoby. Jedni wybierają domy wolnostojące, budowane w pewnej odległości od sąsiadów. Taka zabudowa z całą pewnością zadowoli wszystkich tych, którzy w codziennym życiu potrzebują jak najwięcej prywatności i przestrzeni. Można też postawić na dom w zabudowie szeregowej, w której pozostaje znacznie mniej miejsca do zagospodarowania, ale która również ma swoje zalety. Rozwiązaniem, które zadowoli zwolenników obu wyżej wymienionych, jest dom bliźniak. Poznajmy zalety i wady tego typu domów.
13:00, 17.06.2022
#PrzejścieDoLata – pod tym hasztagiem trwa do 27 czerwca konkurs Rossmanna na TikToku, w którym nagrodami jest pięć iPhone’ów 13 i 10 elektronicznych kart podarunkowych o wartości 200 zł każda. Zasady są bardzo proste. Wystarczy nagrać krótki film do muzyki „Lato w Rossmannie” i pokazać nowy letni look.
08:52, 14.06.2022
W tym wydaniu programu informacyjnego samorządu województwa mazowieckiego "Mazowsze. Wiadomości z regionu" mówimy m.in. o ponad 1600 inwestycjach w ramach programów wsparcia, dofinansowaniu budowy linii kolejowych do Kozienic i nad zalew Zegrzyński, likwidowaniu zniszczeń po nawałnicach w gminie Słubice, MAZOprzygodzie w Ostrołęce oraz o spektaklu "Aquarela".
REKLAMA
REKLAMA