Zamknij
REKLAMA

Nakręceni na pomaganie! Pojemnik na plastikowe nakrętki stanął i w Płońsku!

11:04, 01.06.2020 | RED
Skomentuj Płońsk jest kolejnym miastem, gdzie stanęło serce na plastikowe zakrętki, z których dochód zostanie przekazany na cele charytatywne [Foto: BJ]
REKLAMA

Mamy bardzo dobrą informację z okazji Dnia Dziecka :-) Kochani, od dziś Płońsk ma swoje własne serce przeznaczone do zbierania korków dla potrzebujących, chorych dzieci.

W Płońsku jest wiele osób o wielkich sercach, które chcą choć w taki sposób pomóc rodzicom zmagającym się z chorobą i niepełnosprawnością swoich dzieci. Teraz wszyscy będziemy mogli realnie pomagać :-)

Serce znajduje się przy ulicy Rzemieślniczej 21 ( naprzeciwko Tesco). Korki można wrzucać w godzinach od 8:00 do 22:00. Nakrętki lub pieniążki uzyskane za nie będziemy przeznaczać na pomoc chorym dzieciom z powiatu płońskiego.

Prosimy o zgłaszanie się rodziców potrzebujących tej pomocy do placówki Medicum (pon.-pt.)w godz. 8:00-16:00 oraz w soboty w godz. 8:00-13:00. - Ponieważ nie czujemy się na tyle kompetentni, aby oceniać i decydować w jakiej kolejności i kogo powinniśmy wspierać, powołamy specjalną mini-komisję, która będzie o tym decydowała. Tylko członkowie tej komisji będą mieć klucz do tego serducha i tylko oni będę mogli je opróżniać. Jeśli ktoś z Państwa chciałby pracować w ww. komisji serdecznie zapraszamy.

W akcję zakupienia serca włączyły się firmy: Gabinety Lekarskie 'Medicum', sklep Auto-Części Jasiówka oraz warsztat samochodowy V8 Garage Jasiówka przy ulicy Rzemieślniczej 21.

(RED)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

JustynaJustyna

11 5

Czy nakrętki będą dezynfekowane ? 22:20, 01.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%