Robotnik gospodarczy

Nr oferty: StPr/19/0786Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Prace porządkowe na terenie miasta Płońsk
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 20.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wolności 12, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Edyta Grodkiewicz
    Numer telefonu: 236627801 w. 276
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy, CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    montaż i bieżący serwis urządzeń mobilnych i magazynowych, diagnozowanie uszkodzonego sprzętu
    StPr/19/0881
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Proste prace manualne. Praca trzyzmianowa w godzinach 06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00. Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kierowanie się na rozmowę z Pracodawcą na adres ul. Płońska
    StPr/19/0877
    data rozpoczęcia pracy od 22.05.2019

    Obsługa maszyn sterowanych numerycznie. Paca dwuzmianowa w godz. 06.00-14.00 lub 14.00-22.00. Wynagrodzenie od 2500 zł/brutto +premia.
    StPr/19/0870
    data rozpoczęcia pracy od 21.05.2019
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Kontrola jakości elementów metalowych. Rozkład czasu pracy 06.00-14.00 lub 14.00-22.00. Wysokość wynagrodzenia od 2500 zł/brutto + premia.
    StPr/19/0869

    Spawanie elementów metalowych. Rozkład czasu pracy 06.00-14.00 lub 14.00-22.00. Wynagrodzenie od 2500 zł/brutto + premia.
    StPr/19/0871

    Dbanie o powierzony sprzęt, wykonywanie prostych prac porządkowych, załadunek i rozładunek samochodów za pomocą wózków transportowych, obsługa klientów na placu, wypożyczanie przyczepek samochodowych.
    StPr/19/0866
    wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

    sprzedawca
    StPr/19/0864

    Obsługa klienta, zamówienie towaru.
    StPr/19/0862
    data rozpoczęcia pracy od 03.06.2019
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Prace magazynowe, obsługa wózka widłowego.
    StPr/19/0860
    data rozpoczęcia pracy od 20.05.2019
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    Sortowanie, mycie owoców, czyszczenie młynków.
    StPr/19/0861
    wynagrodzenie od od 16 PLN