Sprzedawca

Nr oferty: StPr/18/2082Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wyszogrodzka 100A, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: sprzedaż materiałów budowlanych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 04.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Centrum Budowlane "BUD-ROL" sp.j. Krystyna Dobkowska
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wyszogrodzka 100A, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Krystyna Dobkowska
    Numer telefonu: 505-140-225
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 09.00-17.00
    Prace pomocnicze przy elektyce. Praca wykonywana w Warszawie. Wysokość wynagrodzenia to min. 3000 zł/brutto, do uzgodnienia. Osoby zainteresowane ofertą pracą proszone są najpierw o kontakt z pracodaw
    StPr/18/2144
    data rozpoczęcia pracy od 18.12.2018
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Przewóz rzeczy na terenie Polski. Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są najpierw o kontakt telefoniczny 694 260 308 w godzinach 08.00-22.00.
    StPr/18/2132
    data rozpoczęcia pracy od 01.01.2019
    wynagrodzenie od 4 000 - 5 000 PLN

    Programowanie maszyn CNC- laser, wykrawacza.
    StPr/18/2131
    data rozpoczęcia pracy od 14.12.2018

    Przeładunki ręczne towarów z możliwością przyuczenia na operatorów wózków widłowych Wysokość wynagrodzenia 10 zł/brutto za tonę przerzuconego towaru. Kontakt osobisty w godz. 08.00-16.00 lub przysłan
    StPr/18/2136
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN

    Prowadzenie biura firmy, prace organizacyjne, biurowe oraz wsparcie techiczne. Wynagrodzenie oraz zmiany do uzgodnienia z pracodawcą. Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyłanie CV na ad
    StPr/18/2135
    wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

    Mycie karoserii samochodów, czyszczenie wnętrza i tapicerki samochodowej, czyszczenie silników, podwozi, pranie tapicerki Na spotkanie z pracodacą należy umawiać się telefonicznie 604 925 013. Można r
    StPr/18/2133

    Sprzedaż odzieży. Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są najpierw o kontakt telefoniczny 604 804 203 w godzinach 10.00-18.00.
    StPr/18/2126
    data rozpoczęcia pracy od 13.12.2018
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Naprawa sprzętu produkcyjnego. Oferta pracy realizowana w celu refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy w ramach projektu RPO, skierowana do osób zarejestrowanych w tutejszym Ur
    StPr/18/2119
    data rozpoczęcia pracy od 21.12.2018

    Prace magazynowe, załadunek i rozładunek.
    StPr/18/2124
    data rozpoczęcia pracy od 12.12.2018

    Nauczanie indywidualne matematyki. Godziny pracy będą ustalone indywidyalnie z uczniem objętym nauczaniem indywidualnym. Wymiar czasu pracy do uzgodnienia. Podane wynagrodzenie jest orientacyjne. Wyso
    StPr/18/2121
    wynagrodzenie od od 1 050 PLN