robotnik

Nr oferty: StPr/20/0638Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Płocka 101, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: robotnik
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.07.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe, brak
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Powiatowy Zarząd Dróg w Płońsku
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Płocka 101, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Beata Pozorek
    Numer telefonu: 236622044
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Obsługa klienta na terenie salonu, aktywne pozyskiwanie nowych klientów (prowadzenie bazy klientów), prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji transakcji sprzedaży, planowanie i terminowa realizacja kontaktów z klientami. Praca w systemie jednozmianowym 09:00-17:00
    StPr/20/0700
    data rozpoczęcia pracy od 07.07.2020
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Sprzedaż produktów i usług firmy, bieżąca administracja biura, raportowanie wyników pracy, aktywne pozyskiwanie nowych klientów, dbanie o pozytywny wizerunek firmy. Praca w godzinach 09:00-17:00
    StPr/20/0695
    data rozpoczęcia pracy od 06.07.2020
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    Praca przy koparce, ustawianie studni, układanie rur, zagęszczanie, prace porządkowe. Pracodawca zapewnia dowóz do pracy. Praca wykonywana w Płońsku oraz województwo mazowieckie. Pracodawca organizuje dowóz do miejsca wykonywania pracy. Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są najpierw o kontakt telefoniczny: 530-615-577 w godznach 08:00-16:00
    StPr/20/0681
    data rozpoczęcia pracy od 03.07.2020
    wynagrodzenie od 18 - 22 PLN

    prace biurowe
    StPr/20/0678
    data rozpoczęcia pracy od 04.08.2020
    wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

    praca biurowa
    StPr/20/0679

    StPr/20/0680

    urzędnik ubezpieczeń
    StPr/20/0682

    StPr/20/0683

    Przeładunki ręczne towarów oraz prace porządkowe. Praca w systemie 3 zmianowym 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00
    StPr/20/0662
    data rozpoczęcia pracy od 30.06.2020

    PRZYJMOWANIE I WYDAWANIE TOWARÓW, SPORZĄDZANIE DOKUMENTACJI MAGAZYNOWEJ, KIEROWANIE WÓZKIEM WIDŁOWYM
    StPr/20/0661