Konserwator części / sprzętu

Nr oferty: StPr/20/0612Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Zajazd 6, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: pracownik konserwacji urządzeń melioracyjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 19.06.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe, brak
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: REJONOWY ZWIĄZEK SPÓŁEK WODNYCH
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Zajazd 6, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Wiesław Jarosiewicz
      Numer telefonu: 604-793-790
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 07.00-15.00
      Obsługa magazynu i dokumentacji magazynowej, przeładunki ręczne towarów, prace porządkowe.
      StPr/20/0736
      data rozpoczęcia pracy od 27.07.2020
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Praca przy linii produkcyjnej, pakowanie produktów, pakowanie wyrobów gotowych w opakowania zbiorcze, kontrola jakości. Praca w systemie trzy zmianowym 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00
      StPr/20/0725
      data rozpoczęcia pracy od 10.07.2020

      Wykonywanie instalacji sanitarnych, wodnych, kanalizacyjnych.
      StPr/20/0720
      data rozpoczęcia pracy od 08.07.2020
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Obsługa urządzeń do obróbki metali. Praca w systemie dwuzmianowym 06:00-14:00, 14:00-22:00
      StPr/20/0719

      Spawanie wyrobów metali. Praca w systemie dwuzmianowym 06:00-14:00, 14:00-22:00
      StPr/20/0718

      Lutowanie przewodów, elementów SHD i THT, umiejętności podstawowych pomiarów elektronicznych, diagnoza i naprawa urządzeń. Preferowane osoby posiadajace orzeczenie o niepełnosprawności.
      StPr/20/0714
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Obsługa klienta na terenie salonu, aktywne pozyskiwanie nowych klientów (prowadzenie bazy klientów), prowadzenie i terminowe rozliczanie dokumentacji transakcji sprzedaży, planowanie i terminowa realizacja kontaktów z klientami. Praca w systemie jednozmianowym 09:00-17:00
      StPr/20/0700
      data rozpoczęcia pracy od 07.07.2020

      Obróbka metali. Praca w systemie dwuzmianowym 06:00-14:00, 14:-22:00
      StPr/20/0703

      Znajomość procedur obowiązujących w gospodarce magazynowej, umiejętność pracy na komputerze, umiejętność obsługi wózka widłowego. Praca w systemie dwuzmianowym 06;00-14;00, 14:00-22:00
      StPr/20/0704

      Obsługa urządzeń do obróbki metali. Praca w systemie dwuzmianowym 06;00-14;00, 14:00-22:00
      StPr/20/0705