Terapeuta zajęciowy

Nr oferty: StPr/22/1111Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Płocka 17, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: prawadzenie zajęć z osobami niepełnosprawnymi, opracowywanie IPT dla uczestników UTZ, prowadzenie niezbędnej dokumentacji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 16.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: terapia zajęciowa lub terapia pedagogiczna
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Pracodawca od kandydatów wymaga wykształcenia wyższego lub średniego z przygotowaniem do terapii zajęciowej lub pedagogicznej. Ponadto od kandydatów pracodawca oczekuje komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: CARITAS DIECEZJI PŁOCKIEJ
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Płocka 17, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Krzysztof Ziółkowski
    Numer telefonu: 662 573 156
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv, skierowanie
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 08.30 - 15.30
    obsługa klienta, przyjmowanie towaru, uzupełnianie towaru na półkach, sprzedaż na kasie fiskalnej
    StPr/22/1144
    data rozpoczęcia pracy od 01.12.2022
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    praca na tokarce
    StPr/22/1141

    praca na wiertarce i cięcie stali
    StPr/22/1140

    przygotowywanie posiłków, krojenie, warzyw, sprzątanie, itp.
    StPr/22/1135

    Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu, sprawdzanie kompletności i ważności dokumentów pojazdu
    StPr/22/1134

    wiercenie otworów w metalu, gięcie blach, spawanie blach, montaż maszyn do produkcji w branży spożywczej
    StPr/22/1131
    data rozpoczęcia pracy od 23.11.2022
    wynagrodzenie od od 4 000 do 4 200 PLN

    montaż instalacji elektrycznych
    StPr/22/1129
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    -obsługa klientów firmy -doradztwo, dbanie o wystawę na regałach -przygotowywanie wystaw stałych i tematycznych,
    StPr/22/1116
    wynagrodzenie od od 3 010 do 4 000 PLN

    prace w sklepie (magazynowanie), obsługa i pilnowanie porządku na regałach sklepowych, dbanie o wystrój oraz wystawki w firmie.
    StPr/22/1118

    prawadzenie zajęć z osobami niepełnosprawnymi, opracowywanie IPT dla uczestników UTZ, prowadzenie niezbędnej dokumentacji
    StPr/22/1111
    data rozpoczęcia pracy od 16.11.2022
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN