ślusarz (spawacz)

Nr oferty: StPr/22/0964Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wyszogrodzka 63a, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: wiercenie otworów w metalu, gięcie blach, spawanie blach, montaż maszyn do produkcji w branży spożywczej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 4 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: umiejętność spawania miejsce wykonywania pracy na terenie całego kraju
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE ALA DOBRZYŃSKI LECH
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Wyszogrodzka 63a, 09-100 Płońsk, powiat: płoński, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Lech Dobrzyński
    Numer telefonu: 602-696-036
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych z osobami niepełnosprawnymi
    StPr/22/0969
    data rozpoczęcia pracy od 03.10.2022
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    -opracowywanie IPT dla uczestników -Współpraca z innymi pracownikami -prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych -organizowanie, prowadzenie różnych form pomocy psychologicznej -prowadzenie niezbędnej dokumentacji
    StPr/22/0970
    wynagrodzenie od od 900 PLN

    Praca przy zieleni.
    StPr/22/0968
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    wiercenie otworów w metalu, gięcie blach, spawanie blach, montaż maszyn do produkcji w branży spożywczej
    StPr/22/0964
    data rozpoczęcia pracy od 01.10.2022
    wynagrodzenie od od 4 000 do 4 200 PLN

    praca na wiertarce i cięcie stali
    StPr/22/0963

    praca na tokarce
    StPr/22/0962

    Prace budowlano-montażowe przy liniach elektroenergetycznych.
    StPr/22/0965
    data rozpoczęcia pracy od 23.09.2022

    montaż instalacji elektrycznych
    StPr/22/0956
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Utrzymywanie czystości na wnioskowanym obiekcie
    StPr/22/0952
    wynagrodzenie od od 752 PLN

    utrzymanie czystości na wskazanym obiekcie
    StPr/22/0953